Holiday World & Region World

Holiday World & Region World

Datum konání:
14.2.2020 - 16.2.2020 : 09:30 - 18:00

Místo:
PVA EXPO PRAHA

Kategorie


Nový, větší a modernější HOLIDAY WORLD se sice bude konat už podevětadvacáté, přesto ho čeká jedno významné poprvé. Premiérově se totiž 13. až 16. února 2020 představí v prostorách letňanského výstaviště PVA EXPO PRAHA. Návštěvníky však překvapí i další významnou inovací, a to intenzivnější propagací regionů. Neméně atraktivní REGION WORLD totiž nabídne v celé své kráse i klenoty krajů České republiky, a to především z pohledu pěší turistiky.

Mezinárodní veletrh cestovního ruchu HOLIDAY WORLD je nejvýznamnější akcí svého druhu nejen v České republice, ale i v regionu střední Evropy.  Během svého posledního ročníku v únoru 2019 představil příchozím téměř celý svět. „Téměř 700 vystavovatelů ze 42 zemí napříč planetou přilákalo desetitisíce českých i zahraničních návštěvníků do atraktivních destinací a cestovní kanceláře představily výjimečně bohatou a pestrou paletu zájezdů,“ říká Martin František Přívětivý, obchodní a marketingový ředitel z pořadatelské společnosti ABF.

Holiday World 2020

V roce 2020 se na veletrhu HOLIDAY WORLD představí národní turistické centrály tradičních evropských zemí i vzdálených destinací, například Ameriky, Asie a Afriky. Na turistické zážitky budou lákat regiony České republiky a aktuální nabídky zájezdů do celého světa nabídnou desítky cestovních kanceláří a agentur.

Souběh myslí na laiky i na profesionály

Své tradiční programové pilíře HOLIDAY WORLD představí i v následujícím 29. ročníku tak, jak je již osvědčeným zvykem. Program veletrhu bude rozdělen pro odbornou a laickou veřejnost. Zatímco odborníci a profesionálové z oboru cestovního ruchu si mohou užít atmosféry a specifického programu první dva dny konání, tedy 13. a 14. února, na širokou veřejnost zacílí organizátoři i vystavovatelé třetí a čtvrtý den akce, o víkendu 15. a 16. února 2020.

Poznání regionů napříč Českem

V rámci souběžné akce s příznačným názvem REGION WORLD bude zaostřeno na regiony České republiky, a to především z pohledu pěší turistiky. Ta bude v únoru stěžejním tématem.

Partnerským krajem pro rok 2020 se stal Jihočeský kraj. Ve spolupráci s Plzeňským krajem představí například Zlatou stezku, více než 600km síť stezek na území obou krajů, ale i nově certifikovanou stezku podél Lužnice, kterou připravila turistická oblast Toulava. A nejen to. Pro návštěvníky je připravena spousta soutěží i zábavy, která k jižním Čechám prostě patří.

Jihočeský kraj chce připomenout, že jde o kraj po staletí spravovaný lidmi v souladu s nároky přírody. Starobylá města plná života a kultury, vznešené hrady i půvabné zámky. Panenská příroda plná lesů i harmonicky pozměněná krajina s množstvím rybníků a řek. Národní park Šumava, který pro své unikátní souvislé zalesnění bývá právem označován jako zelená střecha Evropy. Řekla Vltava, Otava nebo Lužnice, rozmanité řeky, které nasytí každého rybáře i vodáka.

Ale také hudební festivaly, historické a folklórní slavnosti, pivní stezky, minipivovary a s nimi spojená typická jihočeská kuchyně v čele s třeboňský kaprem.

A v neposlední řadě skvosty UNESCO – historické centrum města Český Krumlov a vesnice Holašovice. To vše jsou jižní Čechy.

Více informací naleznete zde.

Pouze pro odborníky:

• čtvrtek 9.30–18.00

• pátek 9.30–14.00 (od 14 hodin také pro veřejnost)

Pro veřejnost:

• pátek 14.00–18.00

• sobota 9.30–18.00

• neděle 9.30–15.00

………………………………………………………………………………………………………………………

Adresa a Kontakt:

………………………………………………………………………………………………………………………
PVA EXPO PRAHA Letňany
Beranových 667
199 00 Praha 9 – Letňany

GPS: 50.1301439N, 14.5157650E
GPS: N 50°7.80863′, E 14°30.94590′

Kontakty:
Tel: +420 284 814 017
Email: ppcreklama@abf.cz
Web: www.holidayworld.cz

………………………………………………………………………………………………………………………

Vstupné

………………………………………………………………………………………………………………………

  • Vstupné: 150 Kč
  • Zlevněné vstupné: 120 Kč

 

………………………………………………………………………………………………………………………

Dopravní spojení městskou hromadnou dopravou a autem

………………………………………………………………………………………………………………………

Parkování:
Parkovací prostory pro potřeby vystavovatelů mají kapacitu až 700 míst uvnitř areálu, pro návštěvníky až 2500 míst v bezprostřední blízkosti areálu (parkovací řád).
Je možné využít i záchytná parkoviště P+R v návaznosti na Pražskou integrovanou dopravu.

Dopravní spojení městskou hromadnou dopravou:
Metro trasa C - stanice Letňany dále pěšky cca 5 min.
Autobus č. 110, 136, 140, 158, 195, 201, 269, 511, 513, 603, – zastávka Výstaviště Letňany

………………………………………………………………………………………………………………………

Popis hromadné dopravy v Praze:

………………………………………………………………………………………………………………………
Vyhledání spojení: klikněte zde
Informace o pražské dopravě: klikněte zde
Informace o pražské hromadné dopravě: klikněte zde

Našli jste v článku chybu ?  Napište nám do komentáře pod článkem a nebo na email: info@praguecityline.cz. Děkujeme

………………………………………………………………………………………………………………………

Zajímavé odkazy – čtěte také:

………………………………………………………………………………………………………………………
P
amátky Praha 1: - zde
Památky Praha 2
- zde
Památky Praha 3: -zde
Pražský hrad: -zde
Královská cesta: -zde
Staroměstské náměstí: -zde
Karlův most:-zde
Letná: - zde
Židovská Praha: -zde
Petřín: -zde
Kampa: -zde

Vyšehrad: -zde
Pražské zahrady a parky: -zde 
Rubrika osobnosti Prahy: - zde

Jagellonska_banner-230-230

TIP - perfektní místo k letnímu pobytu v Praze

Hledáte pro sebe nebo své známé pěkné a levné ubytování v centru Prahy? Ubytujeme Vás od 350,-Kč za osobu / noc ve vlastním apartmánu s kuchyní, koupelnou, samostatným WC a free WIFI. Vybrat si můžete 2-lůžkové i vícelůžkové apartmány.

» Pokračování »


apple_museum_banner_-2017_-230_230

Apple Muzeum

Navštivte Apple muzeum a prohlédněte si největší soukromou sbírku produktů společnosti Apple na světě. Přijďte do pražské Pop Art Gallery a zažijte neobyčejný životní příběh výjimečného vizionáře Steva Jobse – génia, který dokázal ovlivnit celé lidstvo a změnit svět.

» Pokračování »


Kralik_logo_adresa

Rodinná kavárna a restaurace Králík v rádiu

Králík v rádiu, jedinečná restaurace pro rodiny s dětmi. Každý den jiné menu ve stylu malých francouzských restaurací. Vy jíte, my hlídáme. Přijďte se skvěle najíst

» Pokračování »


foto na leták scooter 2017_mala_upoutavka

Absolutní svoboda pohybu – přijďte vyzkoušet elektrickou koloběžku HUGO Bike

Prozkoumejte překrásná místa v Praze na luxusní elektrické koloběžce HUGO Bike. Po setkání s vaším průvodcem a krátkým tréninkem se můžete vydat na okouzlující prohlídku ulic a památek, jako je slavný Karlův most, Židovské město, Staré město a mnoho dalších míst

» Pokračování »


Klub-přátel_mala_upoutavka

Pražské muzeum pověstí a strašidel

Vstupte do světa pražských pověstí a setkejte se tváří v tvář s duchy a přízraky staré Prahy! Zveme vás do světa plného humoru, poezie a tajemna prostřednictvím interaktivní expozice, která osloví nejen děti, ale i studenty, dospělé a seniory, stejně jako celé rodiny či školní výpravy.

» Pokračování »


slevovy-kupon-tisk-data_preview

Toboga Fantasy - JEDINEČNÝ ZÁBAVNÍ PARK PRO CELOU RODINU ZA KAŽDÉHO POČASÍ

Byli jste už v Toboga Fantasy? TOBOGA Fantasy je obrovská dětská herna s mnoha atrakcemi pro děti i dospělé. Toto jedinečné zábavní centrum je svou nabídkou, plochou a rozsahem v České republice ojedinělé.

» Pokračování »


Riddle Twist - Xaverius

XAVERIUS - Co když obraz sv. Xaveria opravdu skrývá cestu k pokladu ?

Máte rádi inteligentní zábavu? Přijďte rozkrýt starou pražskou záhadu do Riddle Twist! Reálné únikové-quest hry od Riddle Twist jsou jiné než cokoliv, co už jste zažili. Byly navrženy pro dobrodruhy, pro ty, kteří chtějí pořádnou výzvu, pro ty, co se nebojí nepoznaného a hlavně pro radost a zábavu!

» Pokračování »

 

Mapa:

Loading Map....