Golden Pacific Café – Mašinková kavárna

V této zábavné restauraci jezdí veliké mašinky (měřítko G tj. větší, než máte doma), ale nejen pro ozdobu jako dekorace. Vláčky vozí až na stůl sladké i slané dobroty. Na tomto videu se můžete podívat na přijíždějící mašinku až ke stolu zákazníka.

Jedná se o úspěšnou rodinnou kavárnu – cukrárnu, která získala titul „Kavárna roku“ v soutěži Czech Gastronomy Awards za rok 2013 a nyní oslavuje druhé narozeniny. Vláčky jsou dokonalými německými modely historických lokomotiv a vagonů (LGB, PICO aj.), které se dětem moc líbí a tím pomáhají v technické výchově dětí podle zásady J.A.Komenského „škola hrou“.

Většinu sladkých i slaných pochoutek si podnik vyrábí přímo na místě ve vlastní cukrářské a lahůdkářské výrobě, takže kvalita a čerstvost je zaručena. Zvláštností jsou slané dvouhubky a sladké minidezerty s neomezenou konzumací sněz kolik můžeš – All You Can Eat“. V poledne se (jako ve všech restauracích typu Café) nabízí také klasické teplé obědy, ale neoblíbenější je originální „řízkový vlak“ – mašinka přiveze několik velkých vagonků s předkrmem, hlavním jídlem a dezertem.

Jde o rodinný podnik určený pro rodiny, čemuž vlastníci rozumí, protože vše vyzkoušeli na svém šestiletém Daníkovi.  Kavárna je středoevropským unikátem chráněným vlastním užitným vzorem (malým patentem).

Elektřiny v kolejích se bát nemusíte, přeci zde ale existuje jedno riziko: Že Vaše děti nebudou chtít jít domů! Teď v předvánoční době, zejména odpoledne a v druhé polovině týdne bývá vždy plno, proto pokud si chcete užít svoji stanici (stůl s vlastní kolejí) vyplatí se rezervovat on-line na www.restu.cz/golden-pacific-cafe/ a nebo telefonicky na tel.: 601 558 806

 

Adresa:
Golden Pacific Café
OC Galerie Butovice – 1. patro
Radlická 520/117, 150 00 Praha 5
(300 metrů u stanice metra B „Nové Butovice“)

GPS: 50.0474839N, 14.3549239E

Kontakt:
Telefon: 601 558 806
E-mail: info@goldenpacificcafe.com
Facebook:facebook.com/goldenpacificcafe
Web: www.goldenpacificcafe.com

Rezervace on-line:  restu.cz/golden-pacific-cafe/

Otevírací doba:
 Po – Ne :9:00 – 21:00 hod

« « Muzeum Karla Zemana – vánoční svět fantazie | iQLANDIA – Science centrum, které ukazuje vědu v jiném světle » »

Můžete nám zanechat komentář, nebo odkázat na tento článek pomocí trackbacku.

Zanechat komentář