Adventure minigolf

Archiv "Vánoce a Nový rok":

1. stránka (z celkem 2)12
Vanocni trhy

14. 12. 2014

Vánoční trhy v Praze

K oslavám příchodu Vánoc neodmyslitelně patří vánoční trhy. Nikdo z nás by si předvánoční čas jistě nedokázal představit bez vůně vánočního cukroví, svařeného vína, zpěvu vánočních koled a prodeje dárků i dekorací. V Praze zanedlouho opět vyrostou vánoční tržiště. Zajímá vás, na kterých místech si budete moci zakoupit tradiční vánoční zboží? Tady jsou. » Pokračování »

Vanocni putovani do Betlema

29. 11. 2012

Vánoční putování do Betléma

Zpěv vánočních koled, výroba dárečků, ale především Vánoční putování za Ježíškem do Betléma. Tak zní tradiční předvánoční program pro rodiče a děti, pořádaný v Toulcově dvoře. Vánoční putování do Betléma je určeno pro rodiče a děti do 6 let. Kromě dobrodružné výpravy do Betléma bude na programu zpěv koled a zábavné rukodělné dílny pro děti. » Pokračování »

2012103014352-obrazek2.jpg

28. 11. 2012

Vánoční koncert: Česká mše vánoční J.J. Ryby

Každý rok má Česká mše vánoční od Jana Jakuba Ryby, která se koná v impozantních prostorách kostela U svatého Salvátora, obrovský divácký ohlas. Proto nám dovolte, abychom vás i v letošním roce na tento nezapomenutelný vánoční koncert pozvali. Česká mše vánoční zazní v podání mužské vokální skupiny VOSK. » Pokračování »

thumbs_vysehrad-zimni002

27. 11. 2012

Pohádky z vánočního kabátu

Tajuplný Vyšehrad si vás dovoluje pozvat na zábavné vánoční představení pro děti i dospělé. Vánoční kabát vám vykouzlí některou z překrásných vánočních pohádek. Vstupte do království ramínek nebo mezi Sněhurku a trpaslíky. Kromě pohádek se můžete těšit na zpěv vánočních koled a zdobení stromečku. » Pokračování »

obrazek-27-2

26. 11. 2012

Chvalská tvrz se promění v adventní tržiště

Na Chvalské tvrzi se i v letošním roce konají adventní trhy. Přijďte ochutnat tradiční vánoční speciality, nakoupit drobné dárky pro své blízké a hlavně se naladit na blížící se Vánoce. V odpoledních hodinách do areálu tržiště zavítá i svatá Lucie. Zavítejte i do kočárovny Chvalského zámku, kde se bude konat předvánoční slavení a zdobení. » Pokračování »

2012-22-08-15-01-15-800-800-0-vyuzijte-zvyhodnenou-cenu-za-pronajem-plochy-do-15-6-2012-

2. 11. 2012

Tradiční hrnčířské a řemeslné vánoční trhy na Výstavišti

Vánoční trhy díky své dlouholeté tradici napomáhají navodit vánoční atmosféru, ale jsou i užitečnou inspirací na nákup vánočních dárků. Na počátku prosince máte možnost zavítat na pražské Výstaviště, kde se konají tradiční Hrnčířské a řemeslné trhy. Mimo doplňků a nejrůznějších dárečků je připravený bohatý doprovodný program pro děti i dospělé, za doprovodu vánočních koled a vůně tradičních vánočních specialit. » Pokračování »

Výstava Štědrý večer nastal

6. 12. 2011

ŠTĚDRÝ VEČER – TAJEMNÝ SVÁTEK

Drobná výstava představuje tradiční oslavy vánočních svátků v lidovém prostředí. Zaměřuje se především na klíčový symbol lidových Vánoc – legendu o Narození Páně, a představuje celou řadu unikátních předmětů, do kterých tento biblický příběh díky své fantazii ztvárnila celá řada lidových tvůrců. » Pokračování »

trhy na pankaraci

5. 12. 2011

Vánoční trhy na Pankráci

Místo, kde můžete zažít malebnou vánoční atmosféru, vychutnat si vůni vánočního cukroví či svařeného vína, je na pražském Pankráci. Kromě vánočních trhů na vás čeká oblíbený program, plný vánočních koncertů, divadelních představení a pohádek. » Pokračování »

Krivoklat - advent

2. 12. 2011

Advent na hradě Křivoklát

Tradiční vánoční jarmark s lidovou zábavou v duchu vůně adventního času protkanou vánoční atmosférou hradu 3-4.12. a 10-11.12. vždy od 10 do 17 hodin » Pokračování »

Kluziste na ovocnem trhu

1. 12. 2011

Kluziště na Ovocném trhu

Přijďte si zdarma zabruslit na Ovocný trh. V centru Prahy opět vyrostlo kluziště, kde si můžete vychutnat jednu z oblíbených zimních radovánek – bruslení. O víkendech na Vás čekají zajímavé akce. » Pokračování »

1. stránka (z celkem 2)12