Archiv "bezbariérové ubytování":

1. stránka (z celkem 2)12
Hotel Babylon 6

Hotel Babylon ****, ubytování Liberec

9-disabledKomfortní ubytování s osobitým stylem a maximální péčí o hosty. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, barevným TV přijímačem se satelitními programy, minibarem, bezpečnostním trezorem a možností připojení na internet.

» Pokračování »

admen

Admen Tour, cestovní agentura Praha 3

9-disabledSpecializujeme se na tvorbu a realizaci poznávacích, turistických a sportovních zájezdů po České republice a na Slovensku. Organizujeme pravidelné historické odpolední procházky Prahou. Poskytujeme služby pro handicapované návštevníky Prahy i celé České republiky, disponujeme databází ubytování, realizujeme informační turistický portál a systém PRAGUE CITY LINE, vydáváme tištěné turistické průvodcoce Prahou.

czech_republic.gifgermany.gifunited_states_of_america.gifMluvíme:

» Pokračování »

24. 12. 2008

Bezbariérové ubytování v Praze

Zde uvádíme seznam bezbariérového ubytování v Praze řazený dle ceny ubytování s odkazy na rezervační formuláře. Všechny informace, které zde naleznete budou pravidelně ověřovány a aktualizovány. » Pokračování »

24. 12. 2008

Bezbariérové ubytování v České republice

Nová databáze bezbariérového ubytování v České republice. Všechny informace, které zde naleznete budou pravidelně ověřovány a aktualizovány. » Pokračování »

alta-1

Plaza Alta Hotel ****, ubytování Praha 7

9-disabledPlaza Alta Hotel byl navržen tak, aby uspokojil přání a požadavky jak obchodní klientely, tak turistů. Nachází se v klidné a snadno dostupné oblasti. Během zimy 2006 prošel rozsáhlou rekonstrukcí, v současné době je jedním z hotelů v Praze, které poskytují služby na mezinárodní úrovni. Je situován 20 minut od letiště s napojením na dálnici D8 a 3 minuty od vlakového nádraží a stanice metra Holešovice. » Pokračování »

ambassador-1

Hotel Ambassador – Zlatá Husa *****, ubytování Praha 1

9-disabledHotel v Praze, přímo na Václavském náměstí – Hotel Ambassador – Zlatá Husa je luxusní hotel, který se nachází v centru Prahy, přímo na Václavském náměstí. Poskytuje ubytování ve vkusně zařízených pokojích. Hotel Ambassador – Zlatá Husa je ideální pro jednotlivce, skupinovou i kongresovou turistiku. Svými službami vychází vstříc požadavkům nejnáročnějších hostů. Hotel umožňuje svým hostům obdivujících historické památky centra Prahy jedinečné spojení relaxace a oázy klidu v luxusním útulném Ambassador Thai & Wellness Clubu. » Pokračování »

Hotel St. Havel 1

Hotel Chateau St. Havel ****, ubytování Praha 4

9-disabledChateau St. Havel je kompletně renovovaný zámek nacházející se v Praze 4 – Krč na vlastních pozemcích uprostřed anglického parku s rybníky. Nabízíme hotelové služby, restauraci a konferenční prostory . Hotel má 31 luxusně vybavených pokojů s klimatizací, minibarem a bezplatným wifi připojením na internet. Součástí komplexu je golfový areál s jedinečným drivingem na vodní hladinu zámeckého rybníka. » Pokračování »

hotel-jalta-1

Hotel Jalta ****, ubytování Praha 1

9-disabledHotel Jalta na Václavském náměstí v Praze nabízí stylové ubytování špičkové kvality, v němž se snoubí moderní design interiérů, čtyřhvězdičkový luxus a světová kuchyně. Všechny tyto přednosti společně vytvářejí okouzlující a zároveň klidné prostředí. Hotel Jalta je správnou volbou pro hosty, kteří touží po něčem odlišném – boutique hotelu s exkluzivní polohou. Hotel Jalta poskytuje služby a zařízení, které většinou naleznete pouze v úzké nabídce na samotné špičce trhu. Mezi ně patří 94 nádherných pokojů s designovým interiérem, konferenční centrum a společenský sál, slavná restaurace Como Mediterranean Restaurant & Café v přízemí hotelu a hotelové kasíno. » Pokračování »

Hotel terrace three

Hotel Praha *****, ubytování Praha 6

Neobvyklá modernistická křivka protínající osm hektarů zahrady a lesního porostu vystavěná do vrcholku kopce v jedné z nejkrásnějších pražských rezidenčních čtvrtí – to je Hotel Praha, nabízející 136 mimořádně rozměrných pokojů, včetně 52 malých apartmá, všechny s vlastní terasou s neopakovatelným pohledem na Prahu a Pražský hrad. Architektura ranných 80-tých let je čistá, elegantní a nabízí jedinečnou atmosféru a luxus. Hotel prošel v minulých letech rozsáhlou renovací. Přestože se Hotel Praha nachází ve velkém městě, rozlehlý pozemek na vrcholku kopce zajišťuje naprosté bezpečí, neobvyklou a přátelskou pohodu-naprostý mír a klid. » Pokračování »

iron-gate

THE IRON GATE HOTEL & SUITES *****, ubytování Praha 1

9-disabledLuxusní pětihvězdičkový Iron Gate Hotel @ Suites se nachází v klidné a malebné uličce Michalská, jen pár kroků od světově proslulého Staroměstkého náměstí. Iron Gate Hotel & Suites se bachází v historické budově ze 14. století, která prošla velmi náročnou rekonstrukcí a byla rovněž nominována na nejlepší historickou renovaciv Praze pro rok 2003.Iron Gate Hotel & Suites nabízí 43 luxusně zařízených pokojů a apartmánů, většinu z nich zdobí originální fresky či dřevěné malované stropy ze 14. – 18. století, jenž byly velmi nákladně zrekonstruovány a v současné době tvoří jeden z unikátních rysů hotelových pokojů. » Pokračování »

1. stránka (z celkem 2)12