Toboga Fantasy

Archiv "bezbariérové akce":

1. stránka (z celkem 27)12345...1020...Nejstarší »
Unikova hra - Hunter games

14. 5. 2018

Hunter Games – Venkovní únikovky v ulicích Prahy

Pojď prostě ven – s Hunter Games! Nezavírej se v únikové místnosti. Rozhýbeme tě, zopákneš si zapadlá moudra a provedeme tě zákoutími starobylé Prahy. Naše hry si zamiluješ. Zahraješ si je s přáteli, rodinou, nebo svými kolegy. » Pokračování »

zdroj.aspx

4. 2. 2017

Neviditelná výstava – nezapomenutelný zážitek

Může vám hodina slepoty otevřít oči? Neviditelná výstava Praha je ojedinělá interaktivní cesta po světě, v němž zmizelo všechno světlo, a pomocí svých zbylých smyslů se snažíte najít cestu ven. » Pokračování »

Pha1 - Malostranske namesti_budovy PS101

2. 1. 2017

Sídlo Poslanecké sněmovny

Poslanecká sněmovna parlamentu České republiky sídlí v komplexu několika paláců na Malé Straně pod Pražským hradem. Sněmovní budovy představují impozantní architektonické i historické stavby, které jsou spojeny s naší novodobou historií, neboť právě v Thunovském paláci byla v roce 1918 vyhlášena samostatná Československá republika a zvolen první československý prezident Tomáš Garrigue Masaryk. » Pokračování »

Pha6_park Maxe Van Der Stoela150919_011

19. 9. 2015

Park Maxe van der Stoela

Nový a velmi pěkný park se zajímavou vodní úpravou. Je vhodný pro děti,  pro relaxaci a také pro běh.  » Pokračování »

9. 1. 2013

Veletrh Biostyl, Esoterika, Evolution, Ecoworld

Dovolujeme si Vás pozvat na soubor velmi atraktivních veletrhů Biostyl, Evolution, Ecoworld, Esoterika. Jako každý rok veletrhy nabízí na jednom místě komplexní nabídku pro všechny z vás, kteří chcete aktivně přispívat ke zkvalitnění vašeho života.
» Pokračování »

Image (1)

14. 11. 2012

Tradiční jízdy parního vlaku s Mikulášem

Historický vlak s lokomotivou a Mikulášem s čerty na palubě se po roce opět vydá na mikulášskou projížďku do okolí Prahy. Vaši pekelní společníci vám zpříjemní cestu svou přítomností a ale i bohatou mikulášskou nadílkou. Vydejte se na nezapomenutelnou projížďku plnou zábavy a překvapení. » Pokračování »

Mikulas 2 (c) archiv Zoo Praha

14. 11. 2012

Mikulášská nadílka v Zoologické zahradě

Mikuláš s čerty a anděly obchází celou Prahu a nevynechají ani Zoologickou zahradu. Vousaté muže a jeho doprovod můžete po celé odpoledne potkat při toulkách zahradou. Na hodné děti bude 5. prosince v areálu Zoologické zahrady v Praze čekat bohatá Mikulášská nadílka. » Pokračování »

sm-IMG_4957

14. 11. 2012

Mikulášská dílna pro děti

V zahradnickém centru Chládek se bude opět konat Mikulášská dílna pro děti. Na děti zde bude čekat mnoho zajímavých úkolů a společně s Mikulášem, čerty a anděly si budou moci vyrobit vánočn How To Get Someone Back After They Break Up With You í svícen, kterým mohou udělat radost někomu ze svých blízkých. V mikulášské dílně na vás kromě zábavy čeká i sladká odměna. » Pokračování »

mikulas_1309780702

14. 11. 2012

Staročeský mikulášský jarmark

Toulcův dvůr zve návštěvníky na Staročeský mikulášský jarmark. I v letošním roce se seznámíte s lidovými tradicemi, řemesly a ochutnáte staročeské speciality. Kromě prožitku z nezapomenutelné vánoční atmosféry si můžete připomenout vánoční zvyklosti, zazpívat oblíbené koledy, navštívit tvořivé dílničky či pohádková představení. » Pokračování »

79

13. 11. 2012

Mikulášská nadílka v Kyjích

Pokud přemýšlíte, kam vyrazit s dětmi na mikulášskou nadílku, jedna taková se koná i v Kulturním domě v Kyjích. Mikuláš zde bude v sobotu 1. prosince spolu se svými pomocníky rozdávat dětem malé dárečky. Připraveny budou i zábavné hry a pohádka. » Pokračování »

1. stránka (z celkem 27)12345...1020...Nejstarší »