IROA – Individuální úprava aut na ruční ovládání pro tělesně postižené

nove-zaveseni-elektronickeho-plynoveho-krouzku-toyota-aygo-600px

Společnost IROA již 15 let přináší na český a slovenský trh různá technická řešení ručního ovládání aut. Od těch nejjednodušších tradičních typů až po ty nejnovější vynálezy, které se objeví ve světě.  V současné době je schopna nabídnout celou škálu typů zařízení, které vyhoví nejrůznějším požadavkům klientů. Sofistikovanější technologie umožňují také citlivý zásah do vzhledu pečlivě zpracovaného interiéru moderních vozů.

Cílem společnosti je dosáhnout svobody handicapovaných řidičů za volantem, vrátit jim radost z bezpečného ovládání vozu, který je pro ně tak důležitým životním pomocníkem.

Pomůžou všem zákazníkům i při úpravě jiných zařízení souvisejících s využitím volného času a realizaci jejich zájmů v oblasti různých motoristických koníčků. Nezanedbatelnou součástí jejich práce je také vytvoření efektivní sítě montážních středisek, kterou se snaží postupně rozšiřovat.

…………………………………………………………………………………………………………………………

stránky společnosti on-line

…………………………………………………………………………………………………………………………

Kontakt:

IROA – HDC
Eledrova 718
180 00 Praha 8
tel: +420 233 552 309
e-mail:iroa@volny.cz
web: www.iroa.cz

« « Společnost Meyra je na trhu již od roku 1936 | Léčebné lázně Jáchymov – první radonové lázně světa » »

Můžete nám zanechat komentář, nebo odkázat na tento článek pomocí trackbacku.

2 reakce u článku “IROA – Individuální úprava aut na ruční ovládání pro tělesně postižené”

  1. Radomil Janča napsal:

    Dobrý den.
    Mám v důsledku rakoviny amputovanou pravou nohu. Potřeboval bych upravit ovládání mého vozu Škoda Octávia s mechanickým řazením na ruční ovládání. Můžete mi prosím poslat nějakou vaši nabídku včetně kalkulace? Děkuji Janča.

  2. Karel Hybš napsal:

    Dobrý den.
    Mám v důsledku nemoci amputovanou pravou nohu. Potřeboval bych upravit ovládání mého vozu Zn. Volkswagen automat s mechanickým řazením na ruční ovládání. Můžete mi prosím poslat nějakou vaši nabídku včetně kalkulace? Děkuji Karel

Zanechat komentář