Prague Coffee Festival

RCR Prague Coffe festival01

Ve dnech 10. a 11. října 2015 se uskuteční v Národním zemědělském muzeu v Kostelní ulici na Letné 4. ročník oslavy kávové kultury – Prague Coffee Festival.

Rozcestník: vše o Národním zemědělském muzeu čtěte zde

Prague Coffee Festival bude probíhat v sobotu i v neděli od 10 do 18 hodin. Festivalový program nabídne dohromady osm barů s kávou jak z českých, tak i zahraničních pražíren. Návštěvníci tedy mohou navštívit čtyři espresso bary a čtyři bary s kávou připravenou alternativními metodami. Další možností ochutnávky budou samozřejmě také řízené degustace, tzv. cuppingy. Návštěvníci se kromě toho mohou těšit na workshopy domácí přípravy či jak rozlišit rozmanité chuti kávy. Vzácný host Miguel Mateo Sebastian z Manos Campesinas bude v rámci sobotních i nedělních přednášek mluvit o tom, jak probíhá obchod s kávou v Guatemale. Dalším váženým hostem bude po oba festivalové dny Brit Steven Leighton z Has Bean Coffee, který bude přednášet na téma marketing kávy. Přednáškový program zakončí diskuze majitelů českých i zahraničních pražíren moderovaná Danielem Kolským (mamacoffee) s hosty, kteří budou zastupovat pražírny jako např. The Barn (Německo), Casino Mocca (Maďarsko) či Climpson and sons (Velká Británie). O hudbu se během festivalu postarají DJ Gadjo a DJ Cabaret Manana. V sobotu večer proběhne v Café Jedna ve Veletržním paláci Coffee Party, kam jsou zváni všichni bez výjimky.

RCR Prague Coffe festival04

Vstupenky je možné zakoupit online na www.coffeefest.cz  či tištěné v kavárně Original Coffee (Betlémská 12, 110 00 Praha 1 – Staré Město). Jednodenní vstupenka stojí 250Kč. V ceně jsou zahrnuty všechny ochutnávky kávy a program festivalu (zdarma). Na stejné webové stránce je možné se přihlásit na workshopy či cupping.

Prague Coffee Festival je pořádán pod záštitou ministra zemědělství ČR Mariana Jurečky a radního Hlavního města Prahy Jana Wolfa.

Místo konání:
Prague Coffee Festival
Kostelní 44, 170 00 Praha 7 (Národní zemědělské muzeum)

GPS: 50.0969667N, 14.4233083E

Otevírací doba:
Sobota 10.10.2015 od 10:00 do 18:00 hodin
Neděle 11.10.2015 od 10:00 do 18:00 hodin

Kontakt:
Telefon: 721 123 617
E-mail: david@coffeefest.cz
Facebook: www.facebook.com/PragueCoffeeFestival
Web: www.coffeefest.cz

Více informací zde

Adresa:
Kostelní 44,
170 00 Praha 7

Kontakty:
e-mail: nzm.praha@nzm.cz
www: http://www.nzm.cz/
tel: 220 308 200

Bezbariérovost: Ano

Spojení:
Tram: 1, 8, 15, 25, 26, 51, 56 – Letenské náměstí

Spojení:
Metro A – Hradčanská dále pak  tramvají 1,8,15,25,26 do stanice Letenské náměstí a dále pěšky směrem ulicí Letenské sady na konci ulice doleva do ulice Letohradská.
Metro C – Vltavská dále pak  tramvají 1,25 do stanice Letenské náměstí a dále pěšky směrem ulicí Letenské sady na konci ulice doleva do ulice Letohradská.

Dopravní spojení:
Vyhledání spojení: klikněte zde
Informace o pražské dopravě: klikněte zde
Informace o pražské hromadné dopravě: klikněte zde

Našli jste v článku chybu ?  Napište nám do komentáře pod článkem a nebo na email: info@praguecityline.cz. Děkujeme

Zajímavé odkazy
P
amátky Praha 1: - zde
Památky Praha 2
: - zde
Památky Praha 3: -zde
Pražský hrad: -zde
Královská cesta: -zde
Staroměstské náměstí: -zde
Karlův most:-zde
Letná: - zde
Židovská Praha: -zde
Petřín: -zde
Kampa: -zde

Vyšehrad: -zde
Pražské zahrady a parky: -zde
Rubrika osobnosti Prahy: - zde

Klub-přátel_mala_upoutavka

Pražské muzeum pověstí a strašidel

Vstupte do světa pražských pověstí a setkejte se tváří v tvář s duchy a přízraky staré Prahy! Zveme vás do světa plného humoru, poezie a tajemna prostřednictvím interaktivní expozice, která osloví nejen děti, ale i studenty, dospělé a seniory, stejně jako celé rodiny či školní výpravy.

» Pokračování »« « Mercuria Laser Game | Břevnovské posvícení » »

Můžete nám zanechat komentář, nebo odkázat na tento článek pomocí trackbacku.

Zanechat komentář