Holešovice

Adresa:
Bubenské nábř. 306/13
Praha
Ceská republika


Příznivci nezávislé módy by si neměli nechat ujít dvoudenní akci, plnou jedinečných módních kousků, zábavy, módních přehlídek i tanečních vystoupení. Přijďt si vybrat ze široké nabídky letného oblečení a šperků, kterými nepochybně okouzlíte své okolí. Akce je zcela zdarma!

Fashion Market v pražských Holešovicích, který bude patřit především nezávislé módě a šperkům, pořádají módní značky Lovemusic a Plazma-lab.
Návštěvníci si budou moci vybrat z široké nabídky letního oblečení, jedinečných šperků, módních a bytových doplňků. Na trhu prodávají osobně přímo tvůrci, kteří se rádi podělí o příběhy vzniku jednotlivých výrobků, popřípadě se je možné domluvit i na zakázkové výrobě podle přání zákazníka.
Prodejní část akce doplní příjemná hudba, naplněný bar a tanečně-módní program. Vrcholem sobotního programu bude fashion show Hell.cz. První patro haly obsadí workshop sítotiskové dílny Kredenc, kde si návštěvníci budou moci sami vytisknout nové logo Holešovice Fashion Marketu na jakýkoliv přinesený textil.
Více informací naleznete zde.

Adresa:

Bubenské nábř. 306/13
170 00 Praha 7

 

Kontakty:
+420 723 151 417
obchudek@lovemusic.cz
lovemusic.cz/holesovice-fashion-market/

Vstupné: zdarma
Bezbariérovost: Ano

Spojení:
Tram: 1, 3, 5, 25 – Pražská tržnice

Mapa:

Loading Map....

Pořádané akce

  • V tomto místě není bohužel zatím plánována žádná událost