Velikonoce 2018

Oslavte Vánoce v nově otevřeném Muzeu Karla Zemana

muzeu Karla Zemana06

Speciální filmové projekce, zábavné workshopy, interaktivní expozice a mnoho dalších a vás ve vánočním čase čeká v Muzeu Karla Zemana. Naučte se základy animace a trikové tvorby a odneste si originální novoroční přání a vánoční dárky v atmosféře Vánoc a především filmů Karla Zemana.

V Praze bylo nedávno otevřeno Muzeum Karla Zemana, které vám prostřednictvím interaktivních expozic odhalí svět prehistorie, ale i vědy a vynálezů. Seznámíte se s tajuplnou tvorbou a s filmovými triky génia světového filmu Karla Zemana. Návštěvníci se mohou vznášet na létajícím stroji, projít se po měsíci Barona Prášila či ovládat známou ponorku z Vynálezu zkázy.

V předvánočním čase si muzeum pro své příznivce připravilo zajímavé akce. Nezapomeňte si na adventní návštěvy muzea přinést fotoaparát či kameru. Ptáte se proč? Během adventu a vánočních svátků budou totiž vybrané filmové triky upraveny tak, aby si návštěvníci mohli v muzeu nafotit stylová novoroční přání v atmosféře filmů Karla Zemana. Od prosince pak muzeum začíná nově nabízet i atraktivní doprovodný program včetně dílen animace a trikové tvorby.

Během adventních víkendů i poslední prosincový týden pak na malé i velké návštěvníky v muzeu čekají speciální filmové projekce, včetně Zemanova prvního animovaného filmu Vánoční sen (1945) a především workshopy, kde si každý může vyzkoušet základy animace a trikové tvorby nebo si třeba vyrobit svou postavičku, se kterou si pak doma natočí vlastní animovaný příběh

Více informací a doprovodný program naleznete zde.

Adresa:
Saská 3,
110 00 Praha 1 – Malá Strana

Kontakty:
+420 724 341 091,
info@muzeumkarlazemana.cz
www.muzeumkarlazemana.cz

Bezbariérovost: Ano

Spojení:
Tram: 12202257 - Malostranské náměstí
Bus: 292 - Malostranské náměstí

Dopravní spojení:
Vyhledání spojení: klikněte zde
Informace o pražské dopravě: klikněte zde
Informace o pražské hromadné dopravě: klikněte zde

Zajímavé odkazy – čtěte také
P
amátky Praha 1: - zde
Památky Praha 2
: - zde
Památky Praha 3: -zde
Pražský hrad: -zde
Královská cesta: -zde
Židovská Praha: -zde
Petřín: -zde
Staroměstské náměstí: -zde
Pražská muzea: -zde
Rubrika osobnosti Prahy: - zde

Prague Boats 1

Vyhlídkové plavby po Vltavě

Zcela výjimečné pohledy na Prahu, nejlepší místa na fotografování, slavné historické památky ze zcela jiného úhlu pohledu, komfortní prostředí lodí, nejmodernější flotila v Praze. Zkuste to !

» Pokračování »Faer_House_230x230

Prague Fear House - Dům hrůzy

Navštivte první Dům hrůzy ve střední Evropě. Máte rádi horory a adrenalin? Tak právě pro vás je tady. Zažijete napětí ze strašidelné prohlídky. Součástí Domu hrůzy je také strašidelný bar, kde si můžete v klidu vychutnat kávu nebo drink.

» Pokračování »Muzem_Starych_casu_230x230

Muzeum Kouzlo starých časů

Chcete vstoupit do romantického a obdivovaného viktoriánského a edwardiánského období po roce 1850 ? Obdivovali jste někdy kostýmy z filmů třeba viktoriánské Anglie ? Ty nekonečné proudy skvěle oblečených šlechticů, služek ... Tak zde uvidíte originály, perfektně koncipované do obrazů doby a příběhů....

» Pokračování »

« « Vánoční koncert: Česká mše vánoční J.J. Ryby | Nejvýznamnější pražské památky pořádají Den otevřených dveří » »

Můžete nám zanechat komentář, nebo odkázat na tento článek pomocí trackbacku.

Zanechat komentář