Toboga Fantasy

Oslavte Vánoce v nově otevřeném Muzeu Karla Zemana

muzeu Karla Zemana06

Speciální filmové projekce, zábavné workshopy, interaktivní expozice a mnoho dalších a vás ve vánočním čase čeká v Muzeu Karla Zemana. Naučte se základy animace a trikové tvorby a odneste si originální novoroční přání a vánoční dárky v atmosféře Vánoc a především filmů Karla Zemana.

V Praze bylo nedávno otevřeno Muzeum Karla Zemana, které vám prostřednictvím interaktivních expozic odhalí svět prehistorie, ale i vědy a vynálezů. Seznámíte se s tajuplnou tvorbou a s filmovými triky génia světového filmu Karla Zemana. Návštěvníci se mohou vznášet na létajícím stroji, projít se po měsíci Barona Prášila či ovládat známou ponorku z Vynálezu zkázy.

V předvánočním čase si muzeum pro své příznivce připravilo zajímavé akce. Nezapomeňte si na adventní návštěvy muzea přinést fotoaparát či kameru. Ptáte se proč? Během adventu a vánočních svátků budou totiž vybrané filmové triky upraveny tak, aby si návštěvníci mohli v muzeu nafotit stylová novoroční přání v atmosféře filmů Karla Zemana. Od prosince pak muzeum začíná nově nabízet i atraktivní doprovodný program včetně dílen animace a trikové tvorby.

Během adventních víkendů i poslední prosincový týden pak na malé i velké návštěvníky v muzeu čekají speciální filmové projekce, včetně Zemanova prvního animovaného filmu Vánoční sen (1945) a především workshopy, kde si každý může vyzkoušet základy animace a trikové tvorby nebo si třeba vyrobit svou postavičku, se kterou si pak doma natočí vlastní animovaný příběh

Více informací a doprovodný program naleznete zde.

Adresa:
Saská 3,
110 00 Praha 1 – Malá Strana

Kontakty:
+420 724 341 091,
info@muzeumkarlazemana.cz
www.muzeumkarlazemana.cz

Bezbariérovost: Ano

Spojení:
Tram: 12202257 - Malostranské náměstí
Bus: 292 - Malostranské náměstí

Dopravní spojení:
Vyhledání spojení: klikněte zde
Informace o pražské dopravě: klikněte zde
Informace o pražské hromadné dopravě: klikněte zde

Zajímavé odkazy – čtěte také
P
amátky Praha 1: - zde
Památky Praha 2
: - zde
Památky Praha 3: -zde
Pražský hrad: -zde
Královská cesta: -zde
Židovská Praha: -zde
Petřín: -zde
Staroměstské náměstí: -zde
Pražská muzea: -zde
Rubrika osobnosti Prahy: - zde

Jagellonska_banner-230-230

TIP - perfektní místo k letnímu pobytu v Praze

Hledáte pro sebe nebo své známé pěkné a levné ubytování v centru Prahy? Ubytujeme Vás od 350,-Kč za osobu / noc ve vlastním apartmánu s kuchyní, koupelnou, samostatným WC a free WIFI. Vybrat si můžete 2-lůžkové i vícelůžkové apartmány.

» Pokračování »slevovy-kupon-tisk-data_preview

Toboga Fantasy - JEDINEČNÝ ZÁBAVNÍ PARK PRO CELOU RODINU ZA KAŽDÉHO POČASÍ

Byli jste už v Toboga Fantasy? TOBOGA Fantasy je obrovská dětská herna s mnoha atrakcemi pro děti i dospělé. Toto jedinečné zábavní centrum je svou nabídkou, plochou a rozsahem v České republice ojedinělé.

» Pokračování »foto na leták scooter 2017_mala_upoutavka

Absolutní svoboda pohybu – přijďte vyzkoušet elektrickou koloběžku HUGO Bike

Prozkoumejte překrásná místa v Praze na luxusní elektrické koloběžce HUGO Bike. Po setkání s vaším průvodcem a krátkým tréninkem se můžete vydat na okouzlující prohlídku ulic a památek, jako je slavný Karlův most, Židovské město, Staré město a mnoho dalších míst

» Pokračování »

« « Vánoční koncert: Česká mše vánoční J.J. Ryby | Nejvýznamnější pražské památky pořádají Den otevřených dveří » »

Můžete nám zanechat komentář, nebo odkázat na tento článek pomocí trackbacku.

Zanechat komentář