Adventure minigolf

Muzeum Karlova mostu vás zve na vánoční betlémy

Zcela unikátní výstava nejrůznějších betlémů čeká na návštěvníky Muzea Karlova mostu. Uvidíte narození Páně v obřím akváriu s kapry, nebo překrásné papírové betlémy. Těšit se můžete i na Betlém z kukuřičného šustí, který vyobrazuje i řemeslníky při stavbě Karlova mostu a mnoho dalších. Přijďte si prohlédnout ty nejkrásnější a zcela jedinečné vánoční betlémy.

Zveme vás do Muzea Karlova mostu. Zde na vás čeká zcela unikátní přehlídky zcela výjimečných betlémů. Mezi vystavenými unikáty na vás čeká například Vltavský rybí betlém. Ten znázorňuje svatou rodinu ve velmi nezvyklé kompozici. Jeho dominantou je obří akvárium s živými kapry, kolem něhož se odehrává scéna narození Páně. Polidštěné rybí figury v životní velikosti z lipového dřeva znázorňují faunu českých rybníků a řek.Vystaveny jsou i překrásné papírové betlémy, které pochází z konce 19. a počátku 20. století.
Prohlédnout si můžete i Betlém z kukuřičného šustí. Vyobrazeni jsou v něm i doboví řemeslníci, pracující na stavbě Karlova mostu.

Více informací naleznete zde.

Adresa:

Křižovnické náměstí 3
Praha 1

Kontakty:

+420 734 709 865
michaela@muzeumkarlovamostu.cz
http://www.muzeumkarlovamostu.cz

Vstupné: 50/30 Kč
Bezbariérovost: Ano

Spojení:

Tram: 12, 20, 22, 57 – Malostranské náměstí

Bus: 292 – Malostranské náměstí

« « Nabitý adventní program v Písecké bráně pro děti o dospělé | Sladká mikulášská nadílka v PiDivadle » »

Můžete nám zanechat komentář, nebo odkázat na tento článek pomocí trackbacku.

Zanechat komentář