Foodparade – festival, který Vám bude chutnat

Foodparade

Patříte mezi gurmány a milovníky delikates? V krásných zahradách Trojského zámečku 3. a 4. září 2016 se rozprostřou desítky stánků plných kuchařů známých luxusních restaurací i nadšenců z menších kuchyní. Každá restaurace představí své degustační menu a chybět nebudou ani výtečné delikatesy a nápoje.

Vše o: kalendář akcí v Prazevíce informací klikněte zde

Nažhavte své chuťové pohárky, protože se na vás chystají ti nejlepší kuchaři z předních restaurací, ale i nadšenci z menších poctivých kuchyní. Na začátku vám naplníme peněženku speciální festivalovou měnou „chefy“. Nově lze „chefy“ dokupovat již od jednoho kusu. “Chefy” jsou vaše vstupenka do světa jídla a delikates, které si budete moci zakoupit v rámci degustačních menu a nebo i jako samostatné dobroty, případně si je odnést i domů. Vše zapijete výborným pivem, ciderem, vínem nebo kávou.

plakat Foodparade2016

A pokud máte děti nebo velkou partu přátel, jsme na vás připraveni. Kromě dětského koutku se zábavným programem je součástí areálu i pikniková louka, na které můžete v pohodlí ochutnávat. Všem milovníkům jídla a přátelské pohody vzkazujeme: Deky k zapůjčení jsou nachystané a jste vítáni i se svojí vlastní!

foodparade1

Vstupenky lze zakoupit na webu Foodparade - http://foodparade.cz/vstupenky/ nebo na portále ticketstream.cz

Velkou novinkou letošního ročníku v rámci zkvalitnění a inovování služeb je platba bezkontaktní festivalovou kartou s nahranými chefy, i možnost zakoupit extra konzumaci – chefy, již v předprodeji.

Akce je spojena s bohatým doprovodným programem jako je např. cooking show s Janou Vašákovou – šéfredaktorkou časopisu F.O.O.D., Ondřejem Vykusou z restaurace Burger Bar či zajímavou přednáškou ve spolupráci s Muzeem gastronomie na téma stravování v době Karla IV.

Na Foodparade lze vyrazit s dětmi, přáteli i domácím mazlíčkem. Festivalu kraluje uvolněná a přátelská atmosféra a součástí areálu je zdarma dětský koutek se zábavným programem a pikniková louka, na které si návštěvníci mohou odpočinout ve stínu stromů. Z účastníků můžeme prozatím odtajnit restauraci Etnosvět, Burger Bar, Husí Játra, Food Story, Steakgrill, U Emy Destinnové…

Partnery festivalu jsou Chefparade, Fajn Rádio, F.O.O.D, HOTPOINT, MAKRO, Mňam TV, Président, RESTU, Somvprahe.sk a Ententyky.cz (dětský koutek). Festival Foodparade také podporuje neziskové projekty jako je MammaHELP, Zajíček na koni a Polívková smršť.

foodparade2

Celá akce je doprovázena soutěží „I love food“ o ceny v minimální výši 50 000,- Kč – letošní téma je chilli.

Více informací zde
Program festivalu zde

Kdy a kde:
Sobota 03.09.2016 od 10:00 do 21:00 hodin
Neděle 04.09.2016 od 10:00 do 18:00 hodin

Adresa:
Trojský zámek v Praze
Zahrady zámku Troja
U trojského zámku 1
170 00 Praha 7

GPS: 50°6’58.529″N, 14°24’46.141″E
GPS: 50°6′59″ N, 14°24′46″ E

Kontakty:
info@foodparade.cz

http://www.foodparade.cz

Bezbariérovost: Ano

Vstupné:
Foodparade vstupenka 3.9.2016: 300 – 400 Kč
V ceně vstupenky je zahrnuta 200 Kč konzumace (10 Chefů) a 50 Kč vratná záloha na kartu
Foodparade extra CHEFY: 300 – 800 Kč
Foodparade vstupenka 4.9.2016: 300 – 400 Kč
V ceně vstupenky je zahrnuta 200 Kč konzumace (10 Chefů) a 50 Kč vratná záloha na kartu
Foodparade extra CHEFY: 300 – 800 Kč

Spojení:
Bus: 112 – Zoologická zahrada

Dopravní spojení:
Vyhledání spojení: klikněte zde
Informace o pražské dopravě: klikněte zde
Informace o pražské hromadné dopravě: klikněte zde

Našli jste v článku chybu ?  Napište nám do komentáře pod článkem a nebo na email: info@praguecityline.cz. Děkujeme

Zajímavé odkazy
P
amátky Praha 1: - zde
Památky Praha 2
- zde
Památky Praha 3: -zde
Pražský hrad: -zde
Královská cesta: -zde
Staroměstské náměstí: -zde
Karlův most:-zde
Letná: - zde
Židovská Praha: -zde
Petřín: -zde
Kampa: -zde

Vyšehrad: -zde
Pražské zahrady a parky: -zde 
Rubrika osobnosti Prahy: - zde

Prague Boats 1

Vyhlídkové plavby po Vltavě

Zcela výjimečné pohledy na Prahu, nejlepší místa na fotografování, slavné historické památky ze zcela jiného úhlu pohledu, komfortní prostředí lodí, nejmodernější flotila v Praze. Zkuste to !

» Pokračování »


apple_museum_banner_-2017_-230_230

Apple Muzeum

Navštivte Apple muzeum a prohlédněte si největší soukromou sbírku produktů společnosti Apple na světě. Přijďte do pražské Pop Art Gallery a zažijte neobyčejný životní příběh výjimečného vizionáře Steva Jobse – génia, který dokázal ovlivnit celé lidstvo a změnit svět.

» Pokračování »


Muzeum_Grevin_PataMat

Muzeum Grévin

Navštivte nejzábavnější muzeum voskových figurín v Praze! Nechte se okouzlit půvabem staropražské kavárny, navštivte ples s úchvatně zářícími reflektory a celebritami, poměřte se s nejlepšími sportovci světa nebo propadněte kouzlu našeho magického divadla.

» Pokračování »


Muzem_Starych_casu_230x230

Muzeum Kouzlo starých časů

Chcete vstoupit do romantického a obdivovaného viktoriánského a edwardiánského období po roce 1850 ? Obdivovali jste někdy kostýmy z filmů třeba viktoriánské Anglie ? Ty nekonečné proudy skvěle oblečených šlechticů, služek ... Tak zde uvidíte originály, perfektně koncipované do obrazů doby a příběhů....

» Pokračování »


Reklama_PCL_STAHUJ_pruvodce_prahou_cz

Užijte si památky a život v Praze - Stahujte turistické průvodce a mapy ZDARMA !

Poznejte nejkrásnější památky a místa v Praze. Poznejte pražský život i na méně známých místech. Užijte si s připravenými slevovými kupóny v turistických průvodcích a mapách. STAHUJTE ZDARMA !

» Pokračování »


Faer_House_230x230

Prague Fear House - Dům hrůzy

Navštivte první Dům hrůzy ve střední Evropě. Máte rádi horory a adrenalin? Tak právě pro vás je tady. Zažijete napětí ze strašidelné prohlídky. Součástí Domu hrůzy je také strašidelný bar, kde si můžete v klidu vychutnat kávu nebo drink.

» Pokračování »


Puzzle_Room_230x230

Úniková hra Puzzle Room

Rádi se bavíte a zažíváte něco úplně nového a vzrušujícího? To a mnohem víc na vás čeká v jedinečné únikové hře PUZZLE ROOM, která má velmi blízko k televiznímu pořadu Pevnost Boyard.

» Pokračování »

 

« « Muzeum českého granátu | Prague Cake Festival » »

Můžete nám zanechat komentář, nebo odkázat na tento článek pomocí trackbacku.

Zanechat komentář