2018 Hunter Game - Golem

Veggie Vánoce v Galerii Mánes

Veggie Vánoce v Galerii Mánes

Datum konání:
8.12.2018 : 11:00 - 20:00

Místo:
Masarykovo nábřeží 250

Kategorie


Už pátým rokem pro vás chystáme naši největší vánoční akci, která je věnovaná zdravému a etickému životnímu stylu, a kterou pro vás připravujeme pravidelně v Praze a příležitostně i v dalších městech jako je Ostrava nebo Olomouc.Na Veggie Vánocích najdete bohatou přehlídku tipů na vegan dárky a úžasný výběr rostlinné gastronomie na jednom z nejkrásnějších míst v Praze – Galerii Mánes.Moc bychom si přáli, aby vás naše eventy a aktuálně Veggie Vánoce inspirovaly. K tomu, že proto, abychom žili zdravě a spokojeně nemusí umírat žádná zvířata. Že alternativy jsou nejen na každém kroku, ale jsou prokazatelně zdravější a chuťově vynikající. Nebo k tomu, že se všichni velmi jednoduše můžeme chovat ohleduplněji k planetě, což je zejména ve vánočním čase velmi aktuální téma. Proto se letos Galerie Mánes změní na celodenní kreativní dílnu, kde si vánoční dárky můžete sami nejen vyrobit, ale naučit se i principy, které ušetří tuny zbytečného odpadu nebo nesmyslné kácení stromků.

 Stránka vše o Vánočních akcích v Praze více čtěte zde

 Po celý den pak i letos ožije krásný pražský Mánes největšími vánočními trhy s bohatou nabídkou veganských potravin, kosmetiky, oblečení, ale také literatury a všeho, co pro vánoce i životní styl ohleduplný ke zvířatům a planetě potřebujete.Na loňských ročnících jsme přivítali více jak 60 vánočních vegan prodejců, kteří si pro vás připravili veganské dobroty a etické dárky. Dorazilo vás více jak 6000, a my se i letos na vás všechny těšíme!V programu pro vás i tento rok chystáme mnoho inspirací, shrnutí uplynulého roku, i vize, kam rostlinná strava a ohleduplnost ke zvířatům míří dále. Volit i tento rok budeme Vegan restauraci roku 2018.

Moc se na vás už těšíme!

Více informací zde

………………………………………………………………………………………………………………………

Adresa a Kontakt:

………………………………………………………………………………………………………………………

Vegan Fighter
Masarykovo nábřeží 250
110 00 Praha 1

GPS: 50.0774986N, 14.4141103E
GPS:50°4’38.995″N, 14°24’50.797″E

Email: info@vegan-fighter.com

………………………………………………………………………………………………………………………

Dopravní spojení městskou hromadnou dopravou a autem

………………………………………………………………………………………………………………………

Tram: 17, 5 - Jiráskovo náměstí

Bus: 176 –  Jiráskovo náměstí

………………………………………………………………………………………………………………………

Popis hromadné dopravy v Praze

………………………………………………………………………………………………………………………

Vyhledání spojení: klikněte zde
Informace o pražské dopravě: klikněte zde
Informace o pražské hromadné dopravě: klikněte zde

………………………………………………………………………………………………………………………

Zajímavé odkazy – čtěte také:

………………………………………………………………………………………………………………………

Památky Praha 1: - zde
Památky Praha 2- zde
Památky Praha 3: -zde
Pražský hrad: -zde
Královská cesta: -zde
Staroměstské náměstí: -zde
Karlův most:-zde
Letná: - zde
Židovská Praha: -zde
Petřín: -zde
Kampa: -zde

Vyšehrad: -zde
Pražské zahrady a parky: -zde 
Rubrika osobnosti Prahy: - zde

Jagellonska_banner-230-230

TIP - perfektní místo k letnímu pobytu v Praze

Hledáte pro sebe nebo své známé pěkné a levné ubytování v centru Prahy? Ubytujeme Vás od 350,-Kč za osobu / noc ve vlastním apartmánu s kuchyní, koupelnou, samostatným WC a free WIFI. Vybrat si můžete 2-lůžkové i vícelůžkové apartmány.

» Pokračování »


apple_museum_banner_-2017_-230_230

Apple Muzeum

Navštivte Apple muzeum a prohlédněte si největší soukromou sbírku produktů společnosti Apple na světě. Přijďte do pražské Pop Art Gallery a zažijte neobyčejný životní příběh výjimečného vizionáře Steva Jobse – génia, který dokázal ovlivnit celé lidstvo a změnit svět.

» Pokračování »


Kralik_logo_adresa

Rodinná kavárna a restaurace Králík v rádiu

Králík v rádiu, jedinečná restaurace pro rodiny s dětmi. Každý den jiné menu ve stylu malých francouzských restaurací. Vy jíte, my hlídáme. Přijďte se skvěle najíst

» Pokračování »


foto na leták scooter 2017_mala_upoutavka

Absolutní svoboda pohybu – přijďte vyzkoušet elektrickou koloběžku HUGO Bike

Prozkoumejte překrásná místa v Praze na luxusní elektrické koloběžce HUGO Bike. Po setkání s vaším průvodcem a krátkým tréninkem se můžete vydat na okouzlující prohlídku ulic a památek, jako je slavný Karlův most, Židovské město, Staré město a mnoho dalších míst

» Pokračování »


Klub-přátel_mala_upoutavka

Pražské muzeum pověstí a strašidel

Vstupte do světa pražských pověstí a setkejte se tváří v tvář s duchy a přízraky staré Prahy! Zveme vás do světa plného humoru, poezie a tajemna prostřednictvím interaktivní expozice, která osloví nejen děti, ale i studenty, dospělé a seniory, stejně jako celé rodiny či školní výpravy.

» Pokračování »


slevovy-kupon-tisk-data_preview

Toboga Fantasy - JEDINEČNÝ ZÁBAVNÍ PARK PRO CELOU RODINU ZA KAŽDÉHO POČASÍ

Byli jste už v Toboga Fantasy? TOBOGA Fantasy je obrovská dětská herna s mnoha atrakcemi pro děti i dospělé. Toto jedinečné zábavní centrum je svou nabídkou, plochou a rozsahem v České republice ojedinělé.

» Pokračování »


Riddle Twist - Xaverius

XAVERIUS - Co když obraz sv. Xaveria opravdu skrývá cestu k pokladu ?

Máte rádi inteligentní zábavu? Přijďte rozkrýt starou pražskou záhadu do Riddle Twist! Reálné únikové-quest hry od Riddle Twist jsou jiné než cokoliv, co už jste zažili. Byly navrženy pro dobrodruhy, pro ty, kteří chtějí pořádnou výzvu, pro ty, co se nebojí nepoznaného a hlavně pro radost a zábavu!

» Pokračování »

 

Mapa:

Loading Map....