Prague boats

Pátrání „Hledej hvězdu“ v Centru Chodov

Pátrání "Hledej hvězdu" v Centru Chodov

Datum konání:
5.12.2016 - 23.12.2016 : 00:00 - 00:00

Místo:
Centrum Chodov

Kategorie


„Hledej hvězdu“ je jedinečná hra, jejímž prostřednictvím se Centrum Chodov rozhodlo udělat pro své zákazníky advent ještě krásnější. Po čtyři předvánoční soboty ukryje čtveřice osobností známých z vysílání TV Nova v prodejnách centra certifikáty 25 křišťálových hvězd Swarovski.

Vše o Centru Chodov čtěte zde

Advent, jedno z nejoblíbenějších období roku, je tady. Předvánoční atmosférou ožívá také Centrum Chodov, které pro své návštěvníky připravilo sváteční víkendy plné zábavy, inspirace a služeb zpříjemňujících předvánoční nakupování. V rámci unikátní aktivity nesoucí název „Hledej hvězdu“ budou zákazníci centra v jeho prostorách po čtyři týdny pátrat po 100 křišťálových vánočních hvězdách z limitované edice Swarovski a zároveň pomáhat Nadaci Nova pečující o znevýhodněné děti. Pro členy věrnostního programu centra je připravena dárková stěna plná obálek s vánočními odměnami, 5. prosince navíc dorazí Mikuláš.  Čas příprav na příchod Štědrého dne završí Centrum Chodov mezi 21. a 23. prosincem oblíbeným Xmas Night Shopping s prodlouženou prodejní dobou až do 22 hodin a extra adventním servisem.

Křišťálová hvězda Swarovski

„Hledej hvězdu“ je jedinečná hra, jejímž prostřednictvím se Centrum Chodov rozhodlo udělat pro své zákazníky advent ještě krásnější. Po čtyři předvánoční soboty ukryje čtveřice osobností známých z vysílání TV Nova v prodejnách centra certifikáty 25 křišťálových hvězd Swarovski. Centrum Chodov chce zároveň prostřednictvím této aktivity podpořit Nadaci Nova, jež vysílá svou pomoc těm nejzranitelnějším – dětem, které se octly ve složité životní situaci. Záštitu nad projektem převzali hvězdní moderátoři Petr Říbal, Hana Reinders (Mašlíková), Iveta Vítová (Lutovská) a Kristina Kloubková, patronka Nadace Nova. Návštěvníci centra se pak mají možnost vydat v jejich stopách a s pomocí indicií ze sociálních sítí Centra Chodov objevovat ukryté certifikáty. Úspěšní hledači si třpytivou ozdobu ve tvaru sněhové vločky z limitované edice 2016 vyzvednou v prodejně Swarovski. Vlastní fotografie s hashtagem hledejhvezdu také mohou sdílet na Instagramu. Podle počtu hashtagů zveřejněných během čtyř adventních týdnů až do 23. prosince Centrum Chodov věnuje vánoční sponzorský dar Nadaci Nova.

Adresa:
Centrum Chodov
Roztylská 2321 / 19
Praha 4 – Chodov
148 00 Česká republika

Kontakt:
tel.: +420 272 173 600-1
infostánek: +420  272 173 677
e-mail: infocch@unibail-rodamco.com
www.centrumchodov.cz
www.facebook.com/centrumchodov

Dopravní spojení:
Autem:
sjezd z 0. km dálnice D1, (Praha – Brno, Brno – Praha), směr Nákupní zóna
-vjezd z ulice U Kunratického lesa
-vjezd z ulice Pod Chodovem
-vjezd z ulice Roztylská
-vjezd z ulice Hráského

Parkování: venkovní i podzemní parkoviště, 3 hodiny zdarma, každá další započatá 30 Kč
Metro:
linka C stanice Chodov
Bus:
linky 115, 136, 154, 177, 197 (zastávka Chodov) a 177, 197, 293 (zastávka Petýrkova)

Kudy do Centra Chodov zde

Dopravní spojení:
Vyhledání spojení: klikněte zde
Informace o pražské dopravě: klikněte zde
Informace o pražské hromadné dopravě: klikněte zde

Zajímavé odkazy – čtěte také
P
amátky Praha 1: - zde
Památky Praha 2
: - zde
Památky Praha 3: -zde
Pražský hrad: -zde
Královská cesta: -zde
Karlův most: -zde
Židovská Praha: -zde
Kampa: - zde
Vyšehrad: -zde
Petřín: -zde
Staroměstské náměstí: -zde
Pražská muzea: -zde
Národní galerie v Praze: -zde
Stromovka a výstavistě:-zde
Letná: - zde
Pražské zahrady a parky: -zde
Rubrika osobnosti Prahy: - zde

Prague_Boat-hodinova-plavba-po-vltave

A co takhle vyplout ?

Plavby po Vltavě s Prague Boats a Pražskou Paroplavbou. Pro všechny romantiky, milovníky plaveb, všechny, kdo se chtějí podívat na Prahu z jiného úhlu, mají rádi vůni vody nebo jednoduše nechtějí při poznávání šlapat pěšky máme skvělou nabídku na plavbu po Vltavě.

» Pokračování »


Vinobrani Uvodni

Vinobraní nejen v Praze

Navštivte nejvyužívanější stránku o Vinobraní. Najdete zde akce, které se k oslavě vína konají. S příchodem podzimu nastává doba, ke které neodmyslitelně patří slavnosti vína zvané Vinobraní. Na slavnosti se připravují vinaři z celé republiky, aby nabídli milovníkům vína to nejlepší ze své produkce.

» Pokračování »


den-deti-je-tu-a-s-nim-sleva-na-hracky-v-drevenem-svete-hracek-na-francouzske

Využívejte naše slevy, vždyť PRAHA není DRAHÁ

Slevy na zajímavé pražské akce, nebo na místa, o kterých si myslíte, že je stojí za to navštívit.

» Pokračování »


Muzeum Kouzlo starych casu 1

Neminout - Muzeum Kouzlo starých časů

Chcete vstoupit do romantického a obdivovaného viktoriánského a edwardiánského období po roce 1850 ? Obdivovali jste někdy kostýmy z filmů třeba viktoriánské Anglie ? Ty nekonečné proudy skvěle oblečených šlechticů, služek ... Tak zde uvidíte originály, perfektně koncipované do obrazů doby a příběhů....

» Pokračování »


Prague City Line - průvodce

Užijte si památky a život v Praze - Stahujte turistické průvodce a mapy ZDARMA !

Poznejte nejkrásnější památky a místa v Praze. Poznejte pražský život i na méně známých místech. Užijte si s připravenými slevovými kupóny v turistických průvodcích a mapách. STAHUJTE ZDARMA !

» Pokračování »


DinoParkZije-230x230px-sRgb

DINOPARK ŽIJE !

Na střechu Galerie Harfa se usadilo kolem padesáti prehistorických živočichů. Vypadá to, jako by se zde zastavil čas v Druhohorách. Neváhejte, a podnikněte společně s celou rodinou výlet do doby asi před 235 miliony let.

» Pokračování »


puzzle room

Úniková hra Puzzle Room

Rádi se bavíte a zažíváte něco úplně nového a vzrušujícího? To a mnohem víc na vás čeká v jedinečné únikové hře PUZZLE ROOM, která má velmi blízko k televiznímu pořadu Pevnost Boyard.

» Pokračování »

Mapa:

Loading Map....