Muzeum kostek 2019

Francouzský trh na Kampě – Le Marché du 14 Juillet

Francouzský trh na Kampě - Le Marché du 14 Juillet

Datum konání:
10.7.2019 - 14.7.2019 : 10:00 - 22:00

Místo:
Ostrov Kampa v Praze

Kategorie


Přátelé Francouzského trhu na Kampě, vítejte na stránkách letošního ročníku 2019. Na těchto čerstvě aktualizovaných stránkách zjistíte, jací jsou noví vystavovatelé, jaké jsou nové speciality a kdo jsou talentovaní umělci, kteří budou vystupovat na našem malém pódiu!Stejně jako každý rok, doufáme, že se k nám mnoho z vás v této přátelské, vícejazyčné, slavnostní a uvolněné atmosféře francouzského trhu Kampa připojí.Již 12 let pro vás každé léto připravujeme naše stánky, stoly, židle, pódium, slunečníky, lehátka, což zřejmě nasvědčuje tomu, že jsme dnes pravděpodobně nejstarším pražským gastronomickým festivalem. Chtěli bychom za to touto cestou moc poděkovat Městské části Prahy 1, která do nás každoročně vkládá důvěru a umožňuje nám tuto akci pořádat.

francouzsky-trh-31

A co je nového v roce dva tisíce devatenáct (2019)?

Na straně vystavovatelů najdete více „bublinek“, tento rok se prvně zúčastní Mon Crémant, který nám nabídne široký výběr šumivých vín ze všech možných regionů (Alsasko, Burgundsko, Jura, Loire, Limoux, Savoie a možná Bordelais) a to od extra suchého vína až po polosuché. Poprvé uvítáme pekárnu No Stress, která vám nabídne výběr francouzských koláčů a široký sortiment pečiva a chleba. S velkou radostí letos také poprvé přivítáme cukrárnu Millième, která nám představí slavné klasické makronky či tartaletky nejrůznějších chutí s nejčistší francouzskou tradicí. S potěšením vám oznamuje, že poslední novinkou bude stánek určený výhradně ústřicím. Le Marché – Tučné a zdravé, nám každý den nabídne výběr čerstvých, speciálních nebo jemných ústřic z Normandie nebo Bretaně.
Co se týká hudby, máme letos poprvé tu čest přivítat kvarteto « Les doigts Tordus », přímo z Auvergne. Bude nám též potěšením poprvé na francouzském trhu přivítat hudebníky Tria Romana Pokorného a jazzového dua Ondřeje Stveračka. Neváhejte, podívejte se na program!
Jako obvykle se těšíme na 5 dní s vámi. Potkáme se mezi 10. a 14. červencem 2019 na Francouzském trhu na Kampě u sklenky přátelství!

………………………………………………………………………………………………………………………

Adresa a Kontakt:

………………………………………………………………………………………………………………………

Trhy Kampa
ulice Na Kampě
119 00 Praha 1

GPS: 50.0863467N, 14.4087261E
GPS:50°5’10.848″N, 14°24’31.414″E

Kontakty:

Email:t.bouton@kazak.cz

Tel: +420 731 272 441

Web: www.francouzskytrh.cz/cs/

………………………………………………………………………………………………………………………

Dopravní spojení městskou hromadnou dopravou a autem

………………………………………………………………………………………………………………………

Parkování:
Je k dispozici na 1000 parkovacích míst jak uvnitř areálu, tak na jeho hranici.

Spojení:
Tram: 22, 20, 15, 12, 23, 5, 7 - Hellichova

Bus: 192 - Malostranské náměstí

………………………………………………………………………………………………………………………

Popis hromadné dopravy v Praze

………………………………………………………………………………………………………………………

Vyhledání spojení: klikněte zde
Informace o pražské dopravě: klikněte zde
Informace o pražské hromadné dopravě: klikněte zde

………………………………………………………………………………………………………………………

Zajímavé odkazy – čtěte také:

………………………………………………………………………………………………………………………

Památky Praha 1: - zde
Památky Praha 2- zde
Památky Praha 3: -zde
Pražský hrad: -zde
Královská cesta: -zde
Staroměstské náměstí: -zde
Karlův most:-zde
Letná: - zde
Židovská Praha: -zde
Petřín: -zde
Kampa: -zde

Vyšehrad: -zde
Pražské zahrady a parky: -zde 
Rubrika osobnosti Prahy: - zde

Jagellonska_banner-230-230

TIP - perfektní místo k letnímu pobytu v Praze

Hledáte pro sebe nebo své známé pěkné a levné ubytování v centru Prahy? Ubytujeme Vás od 350,-Kč za osobu / noc ve vlastním apartmánu s kuchyní, koupelnou, samostatným WC a free WIFI. Vybrat si můžete 2-lůžkové i vícelůžkové apartmány.

» Pokračování »


apple_museum_banner_-2017_-230_230

Apple Muzeum

Navštivte Apple muzeum a prohlédněte si největší soukromou sbírku produktů společnosti Apple na světě. Přijďte do pražské Pop Art Gallery a zažijte neobyčejný životní příběh výjimečného vizionáře Steva Jobse – génia, který dokázal ovlivnit celé lidstvo a změnit svět.

» Pokračování »


Kralik_logo_adresa

Rodinná kavárna a restaurace Králík v rádiu

Králík v rádiu, jedinečná restaurace pro rodiny s dětmi. Každý den jiné menu ve stylu malých francouzských restaurací. Vy jíte, my hlídáme. Přijďte se skvěle najíst

» Pokračování »


foto na leták scooter 2017_mala_upoutavka

Absolutní svoboda pohybu – přijďte vyzkoušet elektrickou koloběžku HUGO Bike

Prozkoumejte překrásná místa v Praze na luxusní elektrické koloběžce HUGO Bike. Po setkání s vaším průvodcem a krátkým tréninkem se můžete vydat na okouzlující prohlídku ulic a památek, jako je slavný Karlův most, Židovské město, Staré město a mnoho dalších míst

» Pokračování »


Klub-přátel_mala_upoutavka

Pražské muzeum pověstí a strašidel

Vstupte do světa pražských pověstí a setkejte se tváří v tvář s duchy a přízraky staré Prahy! Zveme vás do světa plného humoru, poezie a tajemna prostřednictvím interaktivní expozice, která osloví nejen děti, ale i studenty, dospělé a seniory, stejně jako celé rodiny či školní výpravy.

» Pokračování »


slevovy-kupon-tisk-data_preview

Toboga Fantasy - JEDINEČNÝ ZÁBAVNÍ PARK PRO CELOU RODINU ZA KAŽDÉHO POČASÍ

Byli jste už v Toboga Fantasy? TOBOGA Fantasy je obrovská dětská herna s mnoha atrakcemi pro děti i dospělé. Toto jedinečné zábavní centrum je svou nabídkou, plochou a rozsahem v České republice ojedinělé.

» Pokračování »


Riddle Twist - Xaverius

XAVERIUS - Co když obraz sv. Xaveria opravdu skrývá cestu k pokladu ?

Máte rádi inteligentní zábavu? Přijďte rozkrýt starou pražskou záhadu do Riddle Twist! Reálné únikové-quest hry od Riddle Twist jsou jiné než cokoliv, co už jste zažili. Byly navrženy pro dobrodruhy, pro ty, kteří chtějí pořádnou výzvu, pro ty, co se nebojí nepoznaného a hlavně pro radost a zábavu!

» Pokračování »

Mapa:

Loading Map....