Den dětí v Radotíně

Den dětí v Radotíně

Datum konání:
27.5.2017 : 13:30 - 18:30

Místo:
Biotop Radotín

Kategorie


Celý Velký dětský den, který se letos chystá v sobotu 27. května od 13.30 do 18.30 hodin v areálu Biotopu Radotín, bude ve znamení strašidel, a to dětských.

Stránka Den dětí 2017 – více čtěte zde

Den deti v Radotine

Každý kdo vejde, brzy pochopí, že letošní ročník ovládla strašidla, která si chtějí hrát. Všichni příchozí, kteří přijdou ve strašidelném kostýmu, budou slavnostně přivítáni samotným Hejkalem. Díky jeho strašicím zkušenostem se všichni naučí koho, kdy a jak správně vystrašit. Nikdo se však bát nemusí, protože strašidla budou tou správnou oporou dětí v tomto světě.

Můžeme očekávat příchod strašidel vodních, lesních, větrných i ohnivých. O hradní strašidla nebude také jistě nouze. V tomto strašidelném reji oslaví Hejkal své kulaté narozeniny a za odměnu pro všechny příchozí gratulanty zahraje pohádku Čáry máry strašidla. Tip na dárky pro Hejkala: říkadla, písničky a vtipy o strašidlech!

Letošní program na pódiu mají opět na svědomí kulturistky z radotínské Koruny (ty chystají i strašidelný fotoateliér) a Strašidlo nejvyšší, loutkář Petr Pištěk z Petrpaslíkova divadlo.

Celou akci organizuje Městská část Praha 16 ve spolupráci s Radotínským turistickým klubem, Mateřskou školou Radotín, Školním klubem KLÍČ při ZŠ Radotín, Petrklíčem o. s., Vodáckým oddílem Radotín, Junákem, Městskou policií hl. m. Prahy, Sborem dobrovolných hasičů, Ski a Bike centrem Radotín, Proximou Sociale o. p. s., Slavíček Golf Academy, Channel Crossings, s.r.o., Centrum Robinson a dalšími. Ti všichni si připravili pro děti spoustu zábavných her a soutěží, které z celého odpoledne udělají jedno velké dobrodružství. Pro malé účastníky je zajištěno i občerstvení.

Milí bubáci i bubačky: Máte se na co těšit. :-)

Více informací zde

 

………………………………………………………………………………………………………………………

Adresa a Kontakt:
………………………………………………………………………………………………………………………

Adresa:
Loučanská 9
153 00, Praha 5 – Radotín

GPS: 49.9789633N, 14.3600108E
GPS: 49°58’44.268N, 14°21’36.039E
Kontakt:
kancelář / bistro: 774 485 998
e-mail : info@biotopradotin.cz

………………………………………………………………………………………………………………………

Dopravní spojení městskou hromadnou dopravou a autem:

………………………………………………………………………………………………………………………
Vlak:  S7 (příměstské vlaky linky  ze Smíchovského nádraží 8 min., z Hlavního nádraží 17 min) stanice Nádraží Radotín (vzdálenost k Biotopu je 10 minut pěší chůzí)
Autobus č.:  244  (ze Smíchovského nádraží 21 min.) zastávka Nádraží Radotín (vzdálenost k Biotopu je 10 minut pěší chůzí)

Autem
Příjezd po Výpadové ulici, poté na světelné křižovatce odbočit do ulice Václava Balého a následně do ulice Loučanská. Placené parkování přímo u areálu Biotopu / kapacita: ?? osobních automobilů
bezplatné parkování / bistro U Ondřeje – 5 minut pěší chůzí / 65 parkovacích míst
bezplatné parkování / Sportovní hala – 5 minut pěší chůzí / 55 parkovacích míst

………………………………………………………………………………………………………………………

Popis hromadné dopravy v Praze:

………………………………………………………………………………………………………………………
Vyhledání spojení: klikněte zde
Informace o pražské dopravě: klikněte zde
Informace o pražské hromadné dopravě: klikněte zde

Našli jste v článku chybu ?  Napište nám do komentáře pod článkem a nebo na email: info@praguecityline.cz. Děkujeme

………………………………………………………………………………………………………………………

Zajímavé odkazy – čtěte také:

………………………………………………………………………………………………………………………
P
amátky Praha 1: - zde
Památky Praha 2
: - zde
Památky Praha 3: -zde
Pražský hrad: -zde
Královská cesta: -zde
Staroměstské náměstí: -zde
Karlův most:-zde
Letná: - zde
Židovská Praha: -zde
Petřín: -zde
Kampa: -zde

Vyšehrad: -zde
Pražské zahrady a parky: -zde
Rubrika osobnosti Prahy: - zde

Jagellonska_banner-230-230

TIP - perfektní místo k letnímu pobytu v Praze

Hledáte pro sebe nebo své známé pěkné a levné ubytování v centru Prahy? Ubytujeme Vás od 350,-Kč za osobu / noc ve vlastním apartmánu s kuchyní, koupelnou, samostatným WC a free WIFI. Vybrat si můžete 2-lůžkové i vícelůžkové apartmány.

» Pokračování »


apple_museum_banner_-2017_-230_230

Apple Muzeum

Navštivte Apple muzeum a prohlédněte si největší soukromou sbírku produktů společnosti Apple na světě. Přijďte do pražské Pop Art Gallery a zažijte neobyčejný životní příběh výjimečného vizionáře Steva Jobse – génia, který dokázal ovlivnit celé lidstvo a změnit svět.

» Pokračování »


Kralik_logo_adresa

Rodinná kavárna a restaurace Králík v rádiu

Králík v rádiu, jedinečná restaurace pro rodiny s dětmi. Každý den jiné menu ve stylu malých francouzských restaurací. Vy jíte, my hlídáme. Přijďte se skvěle najíst

» Pokračování »


foto na leták scooter 2017_mala_upoutavka

Absolutní svoboda pohybu – přijďte vyzkoušet elektrickou koloběžku HUGO Bike

Prozkoumejte překrásná místa v Praze na luxusní elektrické koloběžce HUGO Bike. Po setkání s vaším průvodcem a krátkým tréninkem se můžete vydat na okouzlující prohlídku ulic a památek, jako je slavný Karlův most, Židovské město, Staré město a mnoho dalších míst

» Pokračování »


Klub-přátel_mala_upoutavka

Pražské muzeum pověstí a strašidel

Vstupte do světa pražských pověstí a setkejte se tváří v tvář s duchy a přízraky staré Prahy! Zveme vás do světa plného humoru, poezie a tajemna prostřednictvím interaktivní expozice, která osloví nejen děti, ale i studenty, dospělé a seniory, stejně jako celé rodiny či školní výpravy.

» Pokračování »


slevovy-kupon-tisk-data_preview

Toboga Fantasy - JEDINEČNÝ ZÁBAVNÍ PARK PRO CELOU RODINU ZA KAŽDÉHO POČASÍ

Byli jste už v Toboga Fantasy? TOBOGA Fantasy je obrovská dětská herna s mnoha atrakcemi pro děti i dospělé. Toto jedinečné zábavní centrum je svou nabídkou, plochou a rozsahem v České republice ojedinělé.

» Pokračování »


Riddle Twist - Xaverius

XAVERIUS - Co když obraz sv. Xaveria opravdu skrývá cestu k pokladu ?

Máte rádi inteligentní zábavu? Přijďte rozkrýt starou pražskou záhadu do Riddle Twist! Reálné únikové-quest hry od Riddle Twist jsou jiné než cokoliv, co už jste zažili. Byly navrženy pro dobrodruhy, pro ty, kteří chtějí pořádnou výzvu, pro ty, co se nebojí nepoznaného a hlavně pro radost a zábavu!

» Pokračování »

Mapa:

Loading Map....