Den dětí v Palladiu

Den dětí v Palladiu

Datum konání:
1.6.2015 : 15:00 - 17:00

Místo:
Palladium Praha

Kategorie


Tancují vaše děti rády? Hrají si na princezny nebo napodobují své oblíbené superhrdiny? Pak s nimi určitě zavítejte do PALLADIA, kde v rámci oslav Dne dětí budou probíhat tanečky s HONZOU ONDEREM a malování na obličej.

Stránka Den dětí 2015 – více čtěte zde

Den dětí se slaví ve většině zemí světa, ale v různých dnech. Nejvíce států se však přiklání k datu 1. 6., čehož se držíme i my v České republice. První podnět k oslavě dětí dal již v roce 1920 turecký ochránce národních práv Mustafa Kemal, oficiálně se však Den dětí slaví od roku 1925. Připomínáme si tak každoročně důležitost práv a potřeb dětí, které představují naši budoucnost. Nejinak tomu bude i 1. června 2015 v PALLADIU, kde je pro malé návštěvníky připraven zábavný program a spousta slev.

 Vše o nákupním centru Palladium čtěte zde

DĚTSKÝ PROGRAM V NÁKUPNÍM CENTRU PALLADIUM

Zažijte s dětmi zábavný program v pondělí 1. června v PALLADIU a užijte si spoustu zajímavých slev a akcí. V patře –2 budou probíhat v 15, 16 a 17 hodin tanečky s HONZOU ONDEREM, dvojnásobným vítězem taneční soutěže StarDance …když hvězdy tančí, který se dětem věnuje například v pořadu pro Českou televizi s názvem Taneční hrátky s Honzou Onderem. Děti určitě potěší i spousta soutěží a malování na obličej, které bude v rámci programu probíhat.

 Více informací zde

Datum a čas události:
1.6.2015 od 15-17 .

Místo:
PALLADIUM, náměstí Republiky, Praha 1, 110 00

Vstupné:  zdarma

Dopravní spojení:
Tram č. 5, 8, 24, 26 zastávka Náměstí Republiky
Bus: 207 – zastávka Náměstí Republiky
Metro trasa B, stanice Náměstí Republiky
Hlavní a Masarykovo nádraží v bezprostřední blízkosti, Centrální autobusové nádraží Florenc v pětiminutové docházkové vzdálenosti

Autem:
Možnost zaparkování v podzemních garážích
více informací zde

Dopravní spojení:
Vyhledání spojení: klikněte zde
Informace o pražské dopravě: klikněte zde
Informace o pražské hromadné dopravě: klikněte zde

Zajímavé odkazy – čtěte také
P
amátky Praha 1: zde
Památky Praha 2
: zde
Památky Praha 3: zde
Pražský hrad: zde
Královská cesta: zde
Staroměstské náměstí: zde
Karlův most:-zde
Letná: zde
Židovská Praha: zde
Petřín: zde
Kampa: zde

Vyšehrad: zde
Pražské zahrady a parky:  zde
Rubrika osobnosti Prahy: zde

Královska obora – Stromovka a Výstaviště: zde
Muzea Prahy: zde
Národní galerie: zde

Jagellonska_banner-230-230

TIP - perfektní místo k letnímu pobytu v Praze

Hledáte pro sebe nebo své známé pěkné a levné ubytování v centru Prahy? Ubytujeme Vás od 350,-Kč za osobu / noc ve vlastním apartmánu s kuchyní, koupelnou, samostatným WC a free WIFI. Vybrat si můžete 2-lůžkové i vícelůžkové apartmány.

» Pokračování »


apple_museum_banner_-2017_-230_230

Apple Muzeum

Navštivte Apple muzeum a prohlédněte si největší soukromou sbírku produktů společnosti Apple na světě. Přijďte do pražské Pop Art Gallery a zažijte neobyčejný životní příběh výjimečného vizionáře Steva Jobse – génia, který dokázal ovlivnit celé lidstvo a změnit svět.

» Pokračování »


Kralik_logo_adresa

Rodinná kavárna a restaurace Králík v rádiu

Králík v rádiu, jedinečná restaurace pro rodiny s dětmi. Každý den jiné menu ve stylu malých francouzských restaurací. Vy jíte, my hlídáme. Přijďte se skvěle najíst

» Pokračování »


foto na leták scooter 2017_mala_upoutavka

Absolutní svoboda pohybu – přijďte vyzkoušet elektrickou koloběžku HUGO Bike

Prozkoumejte překrásná místa v Praze na luxusní elektrické koloběžce HUGO Bike. Po setkání s vaším průvodcem a krátkým tréninkem se můžete vydat na okouzlující prohlídku ulic a památek, jako je slavný Karlův most, Židovské město, Staré město a mnoho dalších míst

» Pokračování »


Klub-přátel_mala_upoutavka

Pražské muzeum pověstí a strašidel

Vstupte do světa pražských pověstí a setkejte se tváří v tvář s duchy a přízraky staré Prahy! Zveme vás do světa plného humoru, poezie a tajemna prostřednictvím interaktivní expozice, která osloví nejen děti, ale i studenty, dospělé a seniory, stejně jako celé rodiny či školní výpravy.

» Pokračování »


slevovy-kupon-tisk-data_preview

Toboga Fantasy - JEDINEČNÝ ZÁBAVNÍ PARK PRO CELOU RODINU ZA KAŽDÉHO POČASÍ

Byli jste už v Toboga Fantasy? TOBOGA Fantasy je obrovská dětská herna s mnoha atrakcemi pro děti i dospělé. Toto jedinečné zábavní centrum je svou nabídkou, plochou a rozsahem v České republice ojedinělé.

» Pokračování »


Riddle Twist - Xaverius

XAVERIUS - Co když obraz sv. Xaveria opravdu skrývá cestu k pokladu ?

Máte rádi inteligentní zábavu? Přijďte rozkrýt starou pražskou záhadu do Riddle Twist! Reálné únikové-quest hry od Riddle Twist jsou jiné než cokoliv, co už jste zažili. Byly navrženy pro dobrodruhy, pro ty, kteří chtějí pořádnou výzvu, pro ty, co se nebojí nepoznaného a hlavně pro radost a zábavu!

» Pokračování »

Mapa:

Loading Map....