Den dětí v OC Šestka

Den dětí v OC Šestka

Datum konání:
30.5.2015 - 31.5.2015 : 10:00 - 16:00

Místo:
Obchodní centrum Šestka

Kategorie


Král dětské zábavy Michala Nesvadby, tradiční hračky ze dřeva, nablýskaná roadshow, ukázky práce hasičů, zdravotníků a policistů, originální hravé workshopy a nádavkem kupa soutěží a dárků. Poslední květnový víkend, 30. a 31. 5., bude v OC Šestka patřit dětem a hravým dospělákům bez rozdílu věku. A hry a hravost hrají hlavní roli v celém Dětském víkendu. Velcí i malí si budou moci vyzkoušet tradiční dřevěné deskové hry z různých zemí. Připravené jsou i dílničky, kde si vyrobí a poté samozřejmě odnesou vlastní dřevěné hračky.

Stránka Den dětí 2015 – více čtěte zde

Nejen dospělým, ale všem milovníkům aut, je určena Škoda Fabia roadshow. Během celého víkendu budou připraveny skákací hrady, malování na obličej, soutěže, fotokoutek a hromady krásných dárků od společnosti Mattel. Vše samozřejmě zdarma. Tento víkend navíc oblíbený věrnostní klub Šestík odměňuje dvojnásobně

Představení oblíbeného baviče Michala Nesvadby začne v neděli 31. května od 14 hodin. V Dřevěných dílnách si děti mohou vyzkoušet praktickou tvořivou práci se dřevem a vyrobit hračku, kterou si budou moci odnést. Zde budou k dispozici i dřevěné společenské hry z různých koutů světa.vystava-04_small

 Vše o obchodním centru Šestka více čtěte zde

Ukázka práce policie, hasičů a záchranné služby ukáže náročnou práci těch, kteří nám mnohdy jako poslední instance zachraňují majetek, zdraví i život. K dispozici bude hromada hraček od Mattela, soutěžní stanoviště i skákací atrakce. Poslední dva dny bude otevřena výstava Mikrokosmos, představující v obřím měřítku drobné živočichy, jejichž velikost je milimetrová, nebo jsou viditelní pouze pod optickými přístroji.

A samozřejmostí v Šestce je i speciální prolézačka chacha box a obří tobogan pro děti i dospělé.

Adresa:
Fajtlova 1090/1,
161 00 Praha 6

Kontakty:
+420 225 023 100
info@ocsestka.cz
http://www.oc-sestka.cz

Vstupné: zdarma
Bezbariérovost: Ano

Spojení:
Autobusy číslo:  218 – autobusová zastávka Obchodní centrum Šestka
Autobusy číslo: 100, 119, 179, 510 – autobusová zastávka K Letišti

Dopravní spojení:
Vyhledání spojení: klikněte zde
Informace o pražské dopravě: klikněte zde
Informace o pražské hromadné dopravě: klikněte zde

Našli jste v článku chybu ?  Napište nám do komentáře pod článkem a nebo na email: info@praguecityline.cz. Děkujeme

Zajímavé odkazy
P
amátky Praha 1: - zde
Památky Praha 2
: - zde
Památky Praha 3: -zde
Pražský hrad: -zde
Královská cesta: -zde
Staroměstské náměstí: -zde
Karlův most:-zde
Letná: - zde
Židovská Praha: -zde
Petřín: -zde
Kampa: -zde

Vyšehrad: -zde
Pražské zahrady a parky: -zde
Rubrika osobnosti Prahy: - zde

Jagellonska_banner-230-230

TIP - perfektní místo k letnímu pobytu v Praze

Hledáte pro sebe nebo své známé pěkné a levné ubytování v centru Prahy? Ubytujeme Vás od 350,-Kč za osobu / noc ve vlastním apartmánu s kuchyní, koupelnou, samostatným WC a free WIFI. Vybrat si můžete 2-lůžkové i vícelůžkové apartmány.

» Pokračování »


apple_museum_banner_-2017_-230_230

Apple Muzeum

Navštivte Apple muzeum a prohlédněte si největší soukromou sbírku produktů společnosti Apple na světě. Přijďte do pražské Pop Art Gallery a zažijte neobyčejný životní příběh výjimečného vizionáře Steva Jobse – génia, který dokázal ovlivnit celé lidstvo a změnit svět.

» Pokračování »


Kralik_logo_adresa

Rodinná kavárna a restaurace Králík v rádiu

Králík v rádiu, jedinečná restaurace pro rodiny s dětmi. Každý den jiné menu ve stylu malých francouzských restaurací. Vy jíte, my hlídáme. Přijďte se skvěle najíst

» Pokračování »


foto na leták scooter 2017_mala_upoutavka

Absolutní svoboda pohybu – přijďte vyzkoušet elektrickou koloběžku HUGO Bike

Prozkoumejte překrásná místa v Praze na luxusní elektrické koloběžce HUGO Bike. Po setkání s vaším průvodcem a krátkým tréninkem se můžete vydat na okouzlující prohlídku ulic a památek, jako je slavný Karlův most, Židovské město, Staré město a mnoho dalších míst

» Pokračování »


Klub-přátel_mala_upoutavka

Pražské muzeum pověstí a strašidel

Vstupte do světa pražských pověstí a setkejte se tváří v tvář s duchy a přízraky staré Prahy! Zveme vás do světa plného humoru, poezie a tajemna prostřednictvím interaktivní expozice, která osloví nejen děti, ale i studenty, dospělé a seniory, stejně jako celé rodiny či školní výpravy.

» Pokračování »


slevovy-kupon-tisk-data_preview

Toboga Fantasy - JEDINEČNÝ ZÁBAVNÍ PARK PRO CELOU RODINU ZA KAŽDÉHO POČASÍ

Byli jste už v Toboga Fantasy? TOBOGA Fantasy je obrovská dětská herna s mnoha atrakcemi pro děti i dospělé. Toto jedinečné zábavní centrum je svou nabídkou, plochou a rozsahem v České republice ojedinělé.

» Pokračování »


Riddle Twist - Xaverius

XAVERIUS - Co když obraz sv. Xaveria opravdu skrývá cestu k pokladu ?

Máte rádi inteligentní zábavu? Přijďte rozkrýt starou pražskou záhadu do Riddle Twist! Reálné únikové-quest hry od Riddle Twist jsou jiné než cokoliv, co už jste zažili. Byly navrženy pro dobrodruhy, pro ty, kteří chtějí pořádnou výzvu, pro ty, co se nebojí nepoznaného a hlavně pro radost a zábavu!

» Pokračování »

 

Mapa:

Loading Map....