Den dětí v Centru Černý Most

Den dětí v Centru Černý Most

Datum konání:
29.5.2015 - 4.6.2015 : 11:00 - 18:00

Místo:
Centrum Černý Most

Kategorie


Den dětí v Centru Černý Most se blíží! Přijďte se svými ratolestmi od 29. května do 4. června a užijte si den plný zábavy.

Stránka Den dětí 2015 – více čtěte zde

Centrum Černý Most se od 29. května do 4. června promění ve fantastický svět se sedmi tematicky laděnými koutky, a zajistí tak všem stylovou oslavu Dne dětí. Zájemci se budou moci setkat s opravdovou Barbie či příšerkami Monster High v životní velikosti, pohrát si s panenkami nebo auty i si užít žhavých novinek ze světa zábavy, jakou je například originální střelnice BOOMco. Na děti bude čekat také bohatý program plný kvízů a soutěží o oblíbené hračky. Centrum Černý Most navíc připravilo, nejen pro své malé návštěvníky, oblíbený vyhlídkový vláček, který je bude pravidelně zdarma převážet od stanice metra Černý Most do centra a zpět.

Všechny děti se mohou těšit na fantastický svět s herními koutky, který na ně od 29. května do 4. června bude v našem centru čekat a díky němuž prožijí stylový Dětský den! Malé návštěvnice se budou moci setkat s opravdovou Barbie v životní velikosti nebo si zatančí s hrdiny oblíbené strašidelné série Monster High. Pro slečny budou na hraní připraveny také panenky Barbie nebo dcerky a synové pohádkových postaviček z elitní školy Ever After High. Kluci společně se svými tatínky mohou prověřit auta ze stáje Hot Wheels a osobně se pozdravit s jedním z jejích závodníků nebo zažít legraci s hrdiny z dílny Disney Pixar – závodním autíčkem Bleskem McQueenem a letadlem Práškem Skočdopolem. Naši nejmenší zákazníci se mohou těšit na populární Mašinku Tomáše nebo malování na obličej. Přichystán bude také bohatý doprovodný program plný kvízů a soutěží o oblíbené hračky.

Více informací zde

Adresa:
Centrum Černý Most
Chlumecká 765/6
189 19 Praha 9
Česká republika

Kontakt:
tel.: +420 281 918 100
e-mail: infoccm@unibail-rodamco.com
www.centrumcernymost.cz
www.facebook.com/centrumcernymost

Více informací o centru zde
Podrobná mapa centra zde 
Kudy do centra zde

Spojení:
Autem:
sjezd z Východní spojky, (Mladá Boleslav – Praha, Praha – Mladá Boleslav, Hradec Králové – Praha), směr Nákupní zóna – vjezd z ulice Chlumecká

Parkování: venkovní i podzemní parkoviště, 5 hodin zdarma, každá další započatá 50 Kč

Metro: linka B, stanice černý Most

Bus: linky 181, 186, 220, 221, 223, 240, 250, 261, 273, 296, 303, 304, 344, 346, 353, 367, 379, 398, 512, H1, B, IKEA2 (zastávka Černý Most)

Dopravní spojení:
Vyhledání spojení: klikněte zde
Informace o pražské dopravě: klikněte zde
Informace o pražské hromadné dopravě: klikněte zde

Našli jste v článku chybu ?  Napište nám do komentáře pod článkem a nebo na email: info@praguecityline.cz. Děkujeme

Zajímavé odkazy
P
amátky Praha 1: - zde
Památky Praha 2
: - zde
Památky Praha 3: -zde
Pražský hrad: -zde
Královská cesta: -zde
Staroměstské náměstí: -zde
Karlův most:-zde
Letná: - zde
Židovská Praha: -zde
Petřín: -zde
Kampa: -zde

Vyšehrad: -zde
Pražské zahrady a parky: -zde
Rubrika osobnosti Prahy: - zde

Jagellonska_banner-230-230

TIP - perfektní místo k letnímu pobytu v Praze

Hledáte pro sebe nebo své známé pěkné a levné ubytování v centru Prahy? Ubytujeme Vás od 350,-Kč za osobu / noc ve vlastním apartmánu s kuchyní, koupelnou, samostatným WC a free WIFI. Vybrat si můžete 2-lůžkové i vícelůžkové apartmány.

» Pokračování »


apple_museum_banner_-2017_-230_230

Apple Muzeum

Navštivte Apple muzeum a prohlédněte si největší soukromou sbírku produktů společnosti Apple na světě. Přijďte do pražské Pop Art Gallery a zažijte neobyčejný životní příběh výjimečného vizionáře Steva Jobse – génia, který dokázal ovlivnit celé lidstvo a změnit svět.

» Pokračování »


Kralik_logo_adresa

Rodinná kavárna a restaurace Králík v rádiu

Králík v rádiu, jedinečná restaurace pro rodiny s dětmi. Každý den jiné menu ve stylu malých francouzských restaurací. Vy jíte, my hlídáme. Přijďte se skvěle najíst

» Pokračování »


foto na leták scooter 2017_mala_upoutavka

Absolutní svoboda pohybu – přijďte vyzkoušet elektrickou koloběžku HUGO Bike

Prozkoumejte překrásná místa v Praze na luxusní elektrické koloběžce HUGO Bike. Po setkání s vaším průvodcem a krátkým tréninkem se můžete vydat na okouzlující prohlídku ulic a památek, jako je slavný Karlův most, Židovské město, Staré město a mnoho dalších míst

» Pokračování »


Klub-přátel_mala_upoutavka

Pražské muzeum pověstí a strašidel

Vstupte do světa pražských pověstí a setkejte se tváří v tvář s duchy a přízraky staré Prahy! Zveme vás do světa plného humoru, poezie a tajemna prostřednictvím interaktivní expozice, která osloví nejen děti, ale i studenty, dospělé a seniory, stejně jako celé rodiny či školní výpravy.

» Pokračování »


slevovy-kupon-tisk-data_preview

Toboga Fantasy - JEDINEČNÝ ZÁBAVNÍ PARK PRO CELOU RODINU ZA KAŽDÉHO POČASÍ

Byli jste už v Toboga Fantasy? TOBOGA Fantasy je obrovská dětská herna s mnoha atrakcemi pro děti i dospělé. Toto jedinečné zábavní centrum je svou nabídkou, plochou a rozsahem v České republice ojedinělé.

» Pokračování »


Riddle Twist - Xaverius

XAVERIUS - Co když obraz sv. Xaveria opravdu skrývá cestu k pokladu ?

Máte rádi inteligentní zábavu? Přijďte rozkrýt starou pražskou záhadu do Riddle Twist! Reálné únikové-quest hry od Riddle Twist jsou jiné než cokoliv, co už jste zažili. Byly navrženy pro dobrodruhy, pro ty, kteří chtějí pořádnou výzvu, pro ty, co se nebojí nepoznaného a hlavně pro radost a zábavu!

» Pokračování »

 

Mapa:

Loading Map....