Den dětí na tvrzi Hummer

Den dětí na tvrzi Hummer

Datum konání:
28.5.2016 : 10:00 - 18:00

Místo:
Tvrz HUMMER

Kategorie


V tento den budou na Tvrzi Hummer všichni jen pro děti a kvůli dětem. Přijďte s námi oslavovat a pobavit se soutěžemi a hrami, které jsou v hojné míře připraveny. Programem vás provede klaun, který upoutá všechny dětské oči..

V tento den budou na Tvrzi Hummer všichni jen pro děti a kvůli dětem. Přijďte s námi oslavovat a pobavit se soutěžemi a hrami, které jsou v hojné míře připraveny. Programem vás provede klaun, který upoutá všechny dětské oči. Pozvání přijali kejklíři, vypravěči pohádek, loutková divadla i tanečnice. Chybět nebudou ani krásné princezny, jejichž srdce budou dobývat stateční rytíři.

Co Vás v tento den čeká:

10:00 Otevíráme brány Tvrze HUMMER, za nimiž se skrývá pohádkově dětský svět. Do tohoto světa vás uvede moderátor prvními soutěžemi. Ožívá řemeslný jarmark.

11:00 Mistr kat – Veselé povídání o věcech neveselých. Náš kat Vás zavede do středověké mučírny, kde velmi veselou formou vysvětlí a ukáže, kterak se člověk mohl dostat do jeho rukou a jak byl trestán. Pranýř, okovy, palečnice, kládu i mnohem více pocítíte na vlastní kůži a věřte, že pohled na “mučení” dospělých potěší nejen Vaše děti.

12:00 Velká balónková bitva o české království.

13:00 Koňský turnaj pro královnu v aréně cti – zhlédnete opravdový královský turnaj na kaskadérských koních, nesmí chybět ani trikové ježdění a na závěr se mohou děti i dospělí vyfotit s kaskadéry i koni.

14:30 Taneční představení v podání princezen z Tvrze HUMMER spojené s výukou tanců. Soutěž o nejlepší tanečnici a tanečníka gotického tance.

16:00 Koňský turnaj pro královnu v aréně cti – zhlédnete opravdový královský turnaj na kaskadérských koních, nesmí chybět ani trikové ježdění a na závěr se mohou děti i dospělí vyfotit s kaskadéry i koni.

17:00 Blok soutěží a her pro malé i velké diváky o hodnotné ceny. Výstup na naučnou stezku s průvodci.

17:30 Mistr biče a lasa – naučíme Vás s mistrem oboru chytat zvěř do lasa a střílet bičem.

Po celý den se můžete těšit na soutěže a hry pro děti. Atrakce v podobě trampolín a skákacích hradů, vožení se na koních či pony a řemeslný jarmark. Samozřejmě nesmí chybět naše HUMMER Academy s adrenalinovými jízdami na korbě vozu HUMVEE, řízení vozu HUMMER H2 a nebo jízdy na terénních čtyřkolkách, či buggy. Nově zapojíme i opravdový simulátor převrácení vozu HUMVEE.

Více informací zde

Adresa:
3. km dálnice D11 směr Hradec Králové
Olomoucká 2332
198 00 Praha 9 – Horní Počernice

GPS: 50°6´30.387″N, 14°38´21.584″E

Kontakty:
Tel.: +420 272 700 757
Fax: +420 281 925 540
Alena Svěráková (veřejnost, firemní akce)
Tel.: +420 605 220 240
Email: alena.sverakova@hummer.cz
Web: www.hummer.cz

Spojení:
V sezóně vypravujeme přímou linku z Černého Mostu ze stanoviště č. 8 ZDARMA. Odjezdy autobusů vždy aktualizujeme, proto sledujte stránky Tvrze.

Pokud se k nám chcete dopravit MHD, využijte bus z Černého Mostu na zastávku Na Kovárně nebo Třebešovská a pak 15 min. pěšky po trase uvedené na mapce.

Mapka Tvrz Hummer

Autem:
3. km dálnice D11 směr Hradec Králové, U benzínvé pumpy

Dopravní spojení:
Vyhledání spojení: klikněte zde
Informace o pražské dopravě: klikněte zde
Informace o pražské hromadné dopravě: klikněte zde

Našli jste v článku chybu ?  Napište nám do komentáře pod článkem a nebo na email: info@praguecityline.cz. Děkujeme

Zajímavé odkazy
P
amátky Praha 1: - zde
Památky Praha 2
: - zde
Památky Praha 3: -zde
Pražský hrad: -zde
Královská cesta: -zde
Staroměstské náměstí: -zde
Karlův most:-zde
Letná: - zde
Židovská Praha: -zde
Petřín: -zde
Kampa: -zde

Vyšehrad: -zde
Pražské zahrady a parky: -zde
Rubrika osobnosti Prahy: - zde

Jagellonska_banner-230-230

TIP - perfektní místo k letnímu pobytu v Praze

Hledáte pro sebe nebo své známé pěkné a levné ubytování v centru Prahy? Ubytujeme Vás od 350,-Kč za osobu / noc ve vlastním apartmánu s kuchyní, koupelnou, samostatným WC a free WIFI. Vybrat si můžete 2-lůžkové i vícelůžkové apartmány.

» Pokračování »


apple_museum_banner_-2017_-230_230

Apple Muzeum

Navštivte Apple muzeum a prohlédněte si největší soukromou sbírku produktů společnosti Apple na světě. Přijďte do pražské Pop Art Gallery a zažijte neobyčejný životní příběh výjimečného vizionáře Steva Jobse – génia, který dokázal ovlivnit celé lidstvo a změnit svět.

» Pokračování »


Kralik_logo_adresa

Rodinná kavárna a restaurace Králík v rádiu

Králík v rádiu, jedinečná restaurace pro rodiny s dětmi. Každý den jiné menu ve stylu malých francouzských restaurací. Vy jíte, my hlídáme. Přijďte se skvěle najíst

» Pokračování »


foto na leták scooter 2017_mala_upoutavka

Absolutní svoboda pohybu – přijďte vyzkoušet elektrickou koloběžku HUGO Bike

Prozkoumejte překrásná místa v Praze na luxusní elektrické koloběžce HUGO Bike. Po setkání s vaším průvodcem a krátkým tréninkem se můžete vydat na okouzlující prohlídku ulic a památek, jako je slavný Karlův most, Židovské město, Staré město a mnoho dalších míst

» Pokračování »


Klub-přátel_mala_upoutavka

Pražské muzeum pověstí a strašidel

Vstupte do světa pražských pověstí a setkejte se tváří v tvář s duchy a přízraky staré Prahy! Zveme vás do světa plného humoru, poezie a tajemna prostřednictvím interaktivní expozice, která osloví nejen děti, ale i studenty, dospělé a seniory, stejně jako celé rodiny či školní výpravy.

» Pokračování »


slevovy-kupon-tisk-data_preview

Toboga Fantasy - JEDINEČNÝ ZÁBAVNÍ PARK PRO CELOU RODINU ZA KAŽDÉHO POČASÍ

Byli jste už v Toboga Fantasy? TOBOGA Fantasy je obrovská dětská herna s mnoha atrakcemi pro děti i dospělé. Toto jedinečné zábavní centrum je svou nabídkou, plochou a rozsahem v České republice ojedinělé.

» Pokračování »


Riddle Twist - Xaverius

XAVERIUS - Co když obraz sv. Xaveria opravdu skrývá cestu k pokladu ?

Máte rádi inteligentní zábavu? Přijďte rozkrýt starou pražskou záhadu do Riddle Twist! Reálné únikové-quest hry od Riddle Twist jsou jiné než cokoliv, co už jste zažili. Byly navrženy pro dobrodruhy, pro ty, kteří chtějí pořádnou výzvu, pro ty, co se nebojí nepoznaného a hlavně pro radost a zábavu!

» Pokračování »

 

 

Mapa:

Loading Map....