Český mejdan s Impulsem 2018

Český mejdan s Impulsem 2018

Datum konání:
15.10.2018 : 18:30 - 23:30

Místo:
O2 arena

Kategorie


Český mejdan s Impulsem 2018 vstoupil do 3. ročníku a proběhne opět v pražské O2 areně, tentokrát už 13. října 2018. V prodeji zbývají poslední vstupenky na stání a stání u pódia.

Akce slibuje velká hudební jména, a také největší české a slovenské hity naživo. Návštěvníky čeká zcela nové hvězdné obsazení, kterému vévodí skupina Kryštof. Ta zahraje na závěr hodinový koncert na svém jediném letošním halovém vystoupení a osobně vás na koncert zve.

Na obřím podiu se také objeví Richard Müller, Xindl X, Peter Nagy se skupinou Indigo nebo legendární hvězda písniček z Impulsovic krabičky Václav Neckář. Své filmové hity, jako je Zakázané uvolnění nebo Pro Emu přijde zazpívat na Český mejdan Michal Hrůza. Chybět nebudou ani zástupci nastupující generace muzikantů a stále úspěšnější skupiny Jelen nebo Mirai.Do mejdanové sestavy se znovu vrací také Michal David, který má navíc na svém kontě i letošní hymnu „Český mejdan podle plánu“. Naživo ji uslyšíte poprvé právě O2 areně na velkém říjnovém koncertu. A spolu s Michalem Davidem si ji zazpívá i vítěz soutěže Rádia Impuls Zazpívej si na mejdanu. Podívejte se na videoklip k písničce a připomeňte si atmosféru loňského ročníku Českého mejdanu s Impulsem. Pro návštěvníky koncertu bude už odpoledne od 15:30 připravena speciální venkovní scéna s občerstvením, ochutnávkou pivních speciálů od Staropramenu, živým koncertem skupiny Hamleti a českou diskotékou Ivo Apfela. Právě tady také pokřtíme nový kalendář Český mejdan s Impulsem 2019. Vstup do této zóny je pro všechny zdarma i bez lístků na koncert.

cesky_mejdan_s_impulsem_1

Vstup do O2 areny bude umožněn od 16:30, koncert začíná v 18:00.
Producenty koncertu jsou Rádio Impuls, Stratex Communications a Bestsport. Vstupenky jsou k dostání v prodejní síti Ticketportal v cenovém rozmezí 590 Kč – 990 Kč.

Vstupenky můžete koupit ZDE.

Jako každý rok bude záznam z koncertu pořizovat FTV Prima, která je mediálním partnerem akce, proto upozorňujeme návštěvníky, že v prostorách může probíhat natáčení pro účely pořadů vysílaných FTV Prima s.r.o. a také fotografování pro účely propagace akce pořádané Rádiem Impuls a Společností Stratex spol. s.r.o.

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketportal neručíme.
V rámci tohoto pořadu zatím nebyly publikovány žádné články.

Více informací naleznete zde

………………………………………………………………………………………………………………………

Adresa a kontakt:

………………………………………………………………………………………………………………………

O2 aréna
Českomoravská 2345/17
190 00 Praha, část obce Libeň
Praha

GPS: 50°6’13.287″N, 14°29’36.002″E
GPS: 50.1036908N, 14.4933339E

Kontakt:

Webwww.impuls.cz

………………………………………………………………………………………………………………………

Dopravní spojení městskou hromadnou dopravou

………………………………………………………………………………………………………………………

Tram: 25, 8  - Multiaréna Praha
Bus: 375, 151, 152 - Českomoravská
Metro B : Českomoravská

………………………………………………………………………………………………………………………

Popis hromadné dopravy v Praze:

………………………………………………………………………………………………………………………
Vyhledání spojení: klikněte zde
Informace o pražské dopravě: klikněte zde
Informace o pražské hromadné dopravě: klikněte zde

Našli jste v článku chybu ?  Napište nám do komentáře pod článkem a nebo na email: info@praguecityline.cz. Děkujeme

………………………………………………………………………………………………………………………

Zajímavé odkazy – čtěte také:

………………………………………………………………………………………………………………………
P
amátky Praha 1: - zde
Památky Praha 2
- zde
Památky Praha 3: -zde
Pražský hrad: -zde
Královská cesta: -zde
Staroměstské náměstí: -zde
Karlův most:-zde
Letná: - zde
Židovská Praha: -zde
Petřín: -zde
Kampa: -zde

Vyšehrad: -zde
Pražské zahrady a parky: -zde 
Rubrika osobnosti Prahy: - zde

Jagellonska_banner-230-230

TIP - perfektní místo k letnímu pobytu v Praze

Hledáte pro sebe nebo své známé pěkné a levné ubytování v centru Prahy? Ubytujeme Vás od 350,-Kč za osobu / noc ve vlastním apartmánu s kuchyní, koupelnou, samostatným WC a free WIFI. Vybrat si můžete 2-lůžkové i vícelůžkové apartmány.

» Pokračování »


apple_museum_banner_-2017_-230_230

Apple Muzeum

Navštivte Apple muzeum a prohlédněte si největší soukromou sbírku produktů společnosti Apple na světě. Přijďte do pražské Pop Art Gallery a zažijte neobyčejný životní příběh výjimečného vizionáře Steva Jobse – génia, který dokázal ovlivnit celé lidstvo a změnit svět.

» Pokračování »


Kralik_logo_adresa

Rodinná kavárna a restaurace Králík v rádiu

Králík v rádiu, jedinečná restaurace pro rodiny s dětmi. Každý den jiné menu ve stylu malých francouzských restaurací. Vy jíte, my hlídáme. Přijďte se skvěle najíst

» Pokračování »


foto na leták scooter 2017_mala_upoutavka

Absolutní svoboda pohybu – přijďte vyzkoušet elektrickou koloběžku HUGO Bike

Prozkoumejte překrásná místa v Praze na luxusní elektrické koloběžce HUGO Bike. Po setkání s vaším průvodcem a krátkým tréninkem se můžete vydat na okouzlující prohlídku ulic a památek, jako je slavný Karlův most, Židovské město, Staré město a mnoho dalších míst

» Pokračování »


Klub-přátel_mala_upoutavka

Pražské muzeum pověstí a strašidel

Vstupte do světa pražských pověstí a setkejte se tváří v tvář s duchy a přízraky staré Prahy! Zveme vás do světa plného humoru, poezie a tajemna prostřednictvím interaktivní expozice, která osloví nejen děti, ale i studenty, dospělé a seniory, stejně jako celé rodiny či školní výpravy.

» Pokračování »


slevovy-kupon-tisk-data_preview

Toboga Fantasy - JEDINEČNÝ ZÁBAVNÍ PARK PRO CELOU RODINU ZA KAŽDÉHO POČASÍ

Byli jste už v Toboga Fantasy? TOBOGA Fantasy je obrovská dětská herna s mnoha atrakcemi pro děti i dospělé. Toto jedinečné zábavní centrum je svou nabídkou, plochou a rozsahem v České republice ojedinělé.

» Pokračování »


Riddle Twist - Xaverius

XAVERIUS - Co když obraz sv. Xaveria opravdu skrývá cestu k pokladu ?

Máte rádi inteligentní zábavu? Přijďte rozkrýt starou pražskou záhadu do Riddle Twist! Reálné únikové-quest hry od Riddle Twist jsou jiné než cokoliv, co už jste zažili. Byly navrženy pro dobrodruhy, pro ty, kteří chtějí pořádnou výzvu, pro ty, co se nebojí nepoznaného a hlavně pro radost a zábavu!

» Pokračování »

Mapa:

Loading Map....