Mercuria Laser Game

Čertovské pohádky na Barrandově

Čertovské pohádky na Barrandově

Datum konání:
7.1.2012 - 1.12.2012 : 10:00 - 16:00

Místo:
Barrandov Studia

Kategorie


Barrandov opět zve děti i dospělé k prohlídce nejkrásnějších kostýmů z českým pohádek. Výstava a komentované prohlídky budou tentokrát zaměřeny na čertovskou tématiku. Uvidíte kostými z pohádky Hrátky s čertem, S čerty nejsou žerty, ale také z pohádek Z pekla štěstí a Peklo s princeznou.

Jako v loňském roce, tak i letos můžete společně s dětmi každou první sobotu v měsíci navštívit Komentované prohlídky barrandovským kostýmním Fundusem. Výstava K vidění budou překrásné kostými, které navrhl Josef Lada pro známou českou pohádku Hrátky s čertem. Vystaveny budou i kostými, které jistě dobře znáte z pohádky S čerty nejsou žerty. Nebude chybět ani pohled za novodobými pohádkami Z pekla štěstí a Peklo s princeznou.
Pro malé návštěvníky je připravený zajímavý program se Sněhurkou, se kterou se děti vydají po stopách neposedného skřítka Barrandováčka a zatoulaných trpaslíků. Děti také pomohou vypátrat kouzelnou buřinku pana Tau a zavítají do míst, kde se češou princezny. I letos je pro návštěvníky připravené fotografování v pohádkových kostýmech a nebude chybět ani skupina historického šermu.

Více informací naleznete zde.

Kontakty:
420 267 071 111
prohlidky@barrandov.cz
.

Vstupné:
Dospělí: 120 Kč
Děti/důchodci – 80 Kč
Rodinné vstupné: 300 Kč
rezervace: prohlidky@barrandov.cz
.

Bezbariérovost: Ano

Spojení:
Bus: 192, 246, 248 – Filmové ateliéry

Zajímavé odkazy
P
amátky Praha 1: - zde
Památky Praha 2
: - zde
Památky Praha 3: -zde
Pražský hrad: -zde
Královská cesta: -zde
Staroměstské náměstí: -zde
Karlův most:-zde
Židovská Praha: -zde
Petřín: -zde
Kampa: -zde

Vyšehrad: -zde
Pražské zahrady a parky: -zde
Rubrika osobnosti Prahy: - zde

obrazek PCL

Jak se dozvědět více o památce

Každá památka má svůj rozcestník. Jedná se o stránku, kde najdete všechny potřebné informace. Na rozcestníku jsou hlavní články, mapa kde se památka nachází, fotogalerie a nakonec i články kulturních a jiných akcí pořádaných v daném místě. Na rozcestník přejdete z odkazu na začátku článku. Rozcestník: Vše o památce čtěte zde

» Pokračování »600

Šance pro mimopražské. Vychutnejte si Prahu a odhalte tajemství Pražského hradu se slevou 64%

Speciální a velmi výhodná nabídka pro naše mimopražské čtenáře. Navštivte Pražský hrad, projděte si areál včetně nejvýznamějších památek a jedinečných galerií a odhalte jeho tajemství! Zajistili jsme pro Vás exkluzivní slevu na ubytování a vstupné 64%

» Pokračování »logo whisky life prague claim color Z

Soutěž o 2 vstupenky na festival Whisky Life Prague!

Soutěžte o vstupenky na festival Whisky Life Prague! Zažijte perfektní degustaci vaší oblíbené whisky a ochutnejte světové značky whisky i bourbonů!

» Pokračování »


Mapa:

Loading Map....