Muzeum kostek 2019

Advent v Centru Černý most

Advent v Centru Černý most

Datum konání:
1.11.2018 - 23.11.2018 : 09:00 - 21:00

Místo:
Centrum Černý Most

Kategorie Žádné Kategorie


KAM VYRAZIT V DOBĚ ADVENTU? CENTRUM ČERNÝ MOST CHYSTÁ MIKULÁŠSKOU SHOW, VÁNOČNÍ WORKSHOPY, BRUSLENÍ NEBO SPECIÁLNÍ BALENÍ DÁRKŮ

Stránka Velikonoce v Praze více čtěte zde


SOBOTNÍ PROGRAM – VÁNOČNÍ PŘÁNÍČKA A TANEČNÍ PRŮVODY

Každou sobotu od 11:00 do 18:00 se návštěvníci budou moci nechat vyfotit ve fotokoutku před prodejnou Tezenis a odnést si originální vánoční blahopřání, které zpříjemní svátky jejich nejbližším. Ve stejném čase budou ožívat prostory Centra tanečními vánočními průvody, do nichž se pod dohledem animátorů mohou zapojit všichni bez rozdílu věku.

CČM Louskáček II

NEDĚLNÍ PROGRAM – WORKSHOPY V LOUSKÁČKOVÝCH ŘÍŠÍCH

Ještě větší dávku zábavy pak slibují nedělní programy. Na své si přijdou milovníci manuálních dekorativních prací. Každou neděli od 11:00 do 18:00 se budou uvnitř Centra konat tematické workshopy dle názvů Louskáčkových říší. Hned ten první 2. prosince se ponese ve stylu Louskáčkovy říše květin a návštěvníci si vyzkoušejí přípravu adventních věnců a dalších dekorací. Neděle 9. prosince je věnována Louskáčkově říši vloček. Společně s instruktory se budou vyrábět papírová vánoční přání, 3D ozdoby, jmenovky na dárky nebo balicí papír, a to vše právě s motivy vloček. Neděle 16. prosince se ponese v duchu Louskáčkových přátel z říše loutek, takže si děti budou moci vytvořit malé andílky, jejich o něco větší varianty z ovčího rouna nebo speciální vánoční strom z drátků, kamínků a korálků. Na závěr adventu 23. prosince, tady den před štědrovečerní nadílkou, se obchodním centrem bude ještě intenzivněji linout vůně cukroví. Pod záštitou Louskáčkovy sladké říše dojde ke společnému zdobení perníčků, sušení ovoce a přípravě vánočních ozdob z bonbónů.

MIKULÁŠSKÝ REJ

Ve středu 5. prosince samozřejmě nebude chybět mikulášská nadílka. Od 15:00 do 18:00 se v Centru objeví v rámci mikulášské show všechny obvyklé postavy včetně čerta a anděla. Ti nejhodnější se mohou těšit na drobné pozornosti. Tentýž den od 18:00 se zábava přesune také ven ke kluzišti, kde se uskuteční Mikulášský rej na ledě. Nejen děti, ale i dospělí, kteří dorazí v maskách, si v rámci něj zabruslí s 50% slevou.

NEDÉLNÍ BRUSLENÍ A VSTUPENKA NA LOUSKÁČKA ZDARMA!

Kromě jiného si děti budou moci každou neděli vždy od 10:00 do 11:00 zdarma zabruslit na kluzišti před západním vstupem s postavami filmu Louskáček a čtyři říše, v jehož stylu se na Černém Mostě nesou celé vánoční svátky. A co když jste tuhle vánoční novinku ještě neviděli? Tak právě pro Vás si multiplex CineStar přichystal speciální akci. Po předložení pohlednice z knihy Louskáčka, která je k nalezení na Central Plaza, obdrží každý ke své vstupence jednu další zdarma na promítání o adventních víkendech (program sledujte na www.cinestar.cz).

NECHTE SI ZABALIT DÁRKY JAPONSKOU TECHNIKOU FUROSHIKI

Od 21. do 23. prosince bude prodloužena otevírací doby Centra až do 22:00 a v tomto termínu si zákazníci budou moci nechat zabalit dárky speciální japonskou technikou Furoshiki. Ta nepoužívá klasické balicí papíry, ale vyřazené kusy oblečení, které by už neměly žádné jiné využití. Zákazníkům budou k dispozici zástupci Armády spásy, kteří tuto populární techniku skládání, točení a vázání ovládají. Výtěžek ze symbolického poplatku za balicí servis v hodnotě 100 Kč poputuje na konto všem, kteří finanční pomoc potřebují nejen o Vánocích. Přispět mohou všichni příchozí také netradičně ponožkami v rámci přidružené akce Sbírka ponožek pro Armádu spásy – zahřeje i ty, co teplo domova na Vánoce nemají.

V tyto dny budou navíc v centru i tzv. Nosiči tašek, kteří Vám nejen pomohou s taškami do vašeho automobilu, ale i darují poukaz na mytí oken zdarma v místní automyčce.

Od 1. do 21. prosince si mohou návštěvníci pořídit jako dárek pro své milované dárkovou kartu Centra Černý Most, a nechat tak výběr na nich. Ke každé dárkové kartě v hodnotě 1 500 Kč navíc členové věrnostního programu obdrží figurku Louskáčka. Pro nové i stávající zákazníky věrnostního programu Centrum připravilo vánoční stromeček s Louskáčky, kde si každý může vybrat vlastní dárek.

PROGRAM CENTRA ČERNÝ MOST V OBDOBÍ ADVENTU

SOBOTY (1. 12, 8. 12, 15. 12, 22. 12)
11:00 – 18:00: Focení originálního vánočního přání Fotopoint u prodejny Tezenis
Taneční vánoční průvody po celém Centru

NEDĚLE (2. 12, 9. 12, 16. 12, 23. 12)
10:00 – 11:00 – pohádkové bruslení (kluziště)
11:00 – 18:00 – Workshopy (Central Plaza)
2. 12. Louskáčkova říše květin
9. 12. Louskáčkova říše vloček
16. 12. Louskáček a jeho přátelé z říše loutek
23. 12. Louskáčkova sladká říše

STŘEDA, MIKULÁŠ
5. 12., 15:00 – 18:00: Mikuláš, čert a anděl v centru
5. 12., 18:00 – 20:00: Mikulášský rej na ledě na kluzišti před západním vstupem

21. – 23. 12. PRODLOUŽENÁ OTEVÍRACÍ DOBA
Balení dárků technikou Furoshiki, Sbírka ponožek pro Armádu spásy

Více informací zde

………………………………………………………………………………………………………………………

Adresa a Kontakt:
………………………………………………………………………………………………………………………

Centrum Černý Most
Chlumecká 765/6
189 19 Praha 9
Česká republika

Kontakt:
tel.: +420 281 918 100
e-mail: infoccm@unibail-rodamco.com
www.centrumcernymost.cz
www.facebook.com/centrumcernymost

Více informací o centru zde
Podrobná mapa centra zde 
Kudy do centra zde

………………………………………………………………………………………………………………………

Dopravní spojení městskou hromadnou dopravou:

………………………………………………………………………………………………………………………
Autem:
sjezd z Východní spojky, (Mladá Boleslav – Praha, Praha – Mladá Boleslav, Hradec Králové – Praha), směr Nákupní zóna – vjezd z ulice Chlumecká

Parkování: venkovní i podzemní parkoviště, 5 hodin zdarma, každá další započatá 50 Kč

Metro: linka B, stanice Černý Most

Bus: linky 181, 186, 220, 221, 223, 240, 250, 261, 273, 296, 303, 304, 344, 346, 353, 367, 379, 398, 512, H1, B, IKEA2 (zastávka Černý Most)

………………………………………………………………………………………………………………………

Popis hromadné dopravy v Praze:

………………………………………………………………………………………………………………………
Vyhledání spojení: klikněte zde
Informace o pražské dopravě: klikněte zde
Informace o pražské hromadné dopravě: klikněte zde

Našli jste v článku chybu ?  Napište nám do komentáře pod článkem a nebo na email: info@praguecityline.cz. Děkujeme

………………………………………………………………………………………………………………………

Zajímavé odkazy – čtěte také:

………………………………………………………………………………………………………………………
P
amátky Praha 1: - zde
Památky Praha 2
- zde
Památky Praha 3: -zde
Pražský hrad: -zde
Královská cesta: -zde
Staroměstské náměstí: -zde
Karlův most:-zde
Letná: - zde
Židovská Praha: -zde
Petřín: -zde
Kampa: -zde

Vyšehrad: -zde
Pražské zahrady a parky: -zde 
Rubrika osobnosti Prahy: - zde

Jagellonska_banner-230-230

TIP - perfektní místo k letnímu pobytu v Praze

Hledáte pro sebe nebo své známé pěkné a levné ubytování v centru Prahy? Ubytujeme Vás od 350,-Kč za osobu / noc ve vlastním apartmánu s kuchyní, koupelnou, samostatným WC a free WIFI. Vybrat si můžete 2-lůžkové i vícelůžkové apartmány.

» Pokračování »


apple_museum_banner_-2017_-230_230

Apple Muzeum

Navštivte Apple muzeum a prohlédněte si největší soukromou sbírku produktů společnosti Apple na světě. Přijďte do pražské Pop Art Gallery a zažijte neobyčejný životní příběh výjimečného vizionáře Steva Jobse – génia, který dokázal ovlivnit celé lidstvo a změnit svět.

» Pokračování »


Kralik_logo_adresa

Rodinná kavárna a restaurace Králík v rádiu

Králík v rádiu, jedinečná restaurace pro rodiny s dětmi. Každý den jiné menu ve stylu malých francouzských restaurací. Vy jíte, my hlídáme. Přijďte se skvěle najíst

» Pokračování »


foto na leták scooter 2017_mala_upoutavka

Absolutní svoboda pohybu – přijďte vyzkoušet elektrickou koloběžku HUGO Bike

Prozkoumejte překrásná místa v Praze na luxusní elektrické koloběžce HUGO Bike. Po setkání s vaším průvodcem a krátkým tréninkem se můžete vydat na okouzlující prohlídku ulic a památek, jako je slavný Karlův most, Židovské město, Staré město a mnoho dalších míst

» Pokračování »


Klub-přátel_mala_upoutavka

Pražské muzeum pověstí a strašidel

Vstupte do světa pražských pověstí a setkejte se tváří v tvář s duchy a přízraky staré Prahy! Zveme vás do světa plného humoru, poezie a tajemna prostřednictvím interaktivní expozice, která osloví nejen děti, ale i studenty, dospělé a seniory, stejně jako celé rodiny či školní výpravy.

» Pokračování »


slevovy-kupon-tisk-data_preview

Toboga Fantasy - JEDINEČNÝ ZÁBAVNÍ PARK PRO CELOU RODINU ZA KAŽDÉHO POČASÍ

Byli jste už v Toboga Fantasy? TOBOGA Fantasy je obrovská dětská herna s mnoha atrakcemi pro děti i dospělé. Toto jedinečné zábavní centrum je svou nabídkou, plochou a rozsahem v České republice ojedinělé.

» Pokračování »


Riddle Twist - Xaverius

XAVERIUS - Co když obraz sv. Xaveria opravdu skrývá cestu k pokladu ?

Máte rádi inteligentní zábavu? Přijďte rozkrýt starou pražskou záhadu do Riddle Twist! Reálné únikové-quest hry od Riddle Twist jsou jiné než cokoliv, co už jste zažili. Byly navrženy pro dobrodruhy, pro ty, kteří chtějí pořádnou výzvu, pro ty, co se nebojí nepoznaného a hlavně pro radost a zábavu!

» Pokračování »

Mapa:

Loading Map....